uždaryti

Saugumo reikalavimai keliaujant į Maljorką

  • Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 6 m.), atvykstantys į Maljorką iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą. Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą anglų arba ispanų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą.
  • Oro uoste matuojama temperatūra. Esant aukštai temperatūrai, keliautojai tiriami papildomai, esant įtarimams – papildomai atliekamas COVID-19 testas. Esant teigiamam tyrimui, keliautojai ir jų šeimos nariai izoliuojami specialioje karantino zonoje iki pasveikimo.  
  • Keliautojų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija", suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą - 65 Eur.
  • Visi keliautojai ne anksčiau kaip 48 valandos prieš kelionę į Maljorką privalo užpildyti ir pasirašyti Sveikatos kontrolės formą (FCS forma), kurią galima rasti www.spth.gob.es arba atsisiuntus (SpTH) mobiliąja programėlę.  Atkreipiame dėmesį, jog būtina užpildyti atskirą formą kiekvienam keliautojui. Užpildžius anketą, sistema suformuos brūkšninį kodą, kurį keliautojas turi išsaugoti savo telefone arba atsispausdinti ir pasiimti su savimi į kelionę.  

Informacija apie COVID-19 (koronaviruso ligos) tyrimus Maljorkoje:

  • COVID-19 tyrimai atliekami akredituotose laboratorijose. Būtina išankstinė rezervacija.
  • COVID-19 tyrimo kainos: PGR metodu apie 90 Eurų, Antigenų testas – apie 30 Eurų.
  • Būtina turėti asmens dokumentus, rekomenduojama turėti kelionės dokumentus.

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas:

Jei viešint Maljorkoje gaunamas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas ir asmuo nėra apsidraudęs, Maljorkos vyriausybė kompensuoja apgyvendinimo ir gydymo išlaidas. Draudimas galioja asmenims, kurie atvyko į Maljorką turistiniais tikslais ne ilgesniam, kaip 30 dienų laikotarpiui ir yra apsistoję oficialiose apgyvendinimo įstaigose. Draudimo polisas dengia tiek teigiamą testą gavusio asmens apgyvendinimo išlaidas (maks. 15 n.), tiek kartu vykusių šeimos narių. Tyrimą atlikusi gydymo įstaiga informuoja draudimo kompaniją ir suteikia pilną informaciją apie tolimesnius procesus.

<<<