uždaryti

TUI DAY & NIGHT Connected - jauniems ir aktyviems žmonėms!

"Atostogos - ????!" Būtent taip Jūs apibūdinsite savo atostogas draugams sugrįžę iš poilsio mūsų TUI DAY&NIGHT Connected viešbučių! Čia atostogas renkasi jauni ir aktyvūs žmonės, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto, šokių ir linksmybių. 

Dėmesio!
TUI DAY&NIGHT Connected užkrečia energija:

Praleiskite vakarą šokant pagal populiarius muzikos ritmus!


DJ LUTIQUE - talentingas muzikantas ir prodiuseris, populiarios radijo laidos PREVIEW autorius ir vedantysis. Jis žino viską apie House stiliaus muziką!


DJ MANIAK - DJ, garso prodiuseris, Luxury Music rezidentas. Vienas populiariausių DJ Ukrainoje.


DJ HARUN ERKEZEN - išleidęs jau 3 albumus, klipai Youtube kanale viršiję net 15 mln. peržiūrų. Dirbo su tokios žvaigdėmis kaip Madonna, Rihanna, Lady Gaga, David Guetta ir kt.


Siurprizas TUI DAY&NIGHT CONNECTED viešbučių svečiams - visą vasarą žvaigždžių koncertai ir fitneso intruktorių master class!

birželio 7 d. - Estradarada
birželio 7 d. - Rumbero’s
rugpjūčio 3 d. - Propaganda


TUI DAY&NIGHT Connected Club Life Belek 5* (Turkija, Belekas)

birželio 9 d. -  Estradarada
birželio 5 d. - Rumbero’s
rugpjūčio 2 d. - Propaganda


Nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 25 d. geriausių Wellness ir Fitness instruktorių profesionalios meistriškumo pamokos TUI DAY&NIGHT Connected viešbučiuose!

SAVAITĖ ZUMBOS IR AKVAZUMBOS, JĖGOS IR MULTIFUNKCINĖS TRENIRUOTĖS, ŠOKIŲ STEPAS IR DVASINĖS PRAKTIKOS 

Smulkesnę informaciją rasite kiekvieno viešbučio internetinėje svetainėje.

Viešbučiai TUI DAY&NIGHT Connected (Turkija)
TUI DAY&NIGHT Connected Club Hydros
TUI DAY&NIGHT Connected Club Life Belek

Pagrindiniai akcentai

Jūsų patogiam poilsiui: stilingi kambariai, chalatas ir šlepetės, kavos/arbatos rinkinys, nemokamas mini baras ir maloni staigmena - TUI paplūdimio krepšys.

Tavo draugams būtina žinoti, kad atostogos tobulos!Todėl pasirūpinome, kad nemokamas internetas būtų pasiekiamas ne tik viešbučio teritorijoje, bet ir kambariuose. Fotografuok ir kelk nuotraukas - čia juk #poilsis! 

Viešbutyje rasite viską, ko reikia puikiam poilsiui: barus, a la carte restoranus, geros kavos ir arbatos, vandens kalnelius, treniruoklių salę bei SPA centrą. 

“Viskas įskaičiuota” ir dar daugiau! Viešbučiuose  TUI DAY&NIGHT Connected mes pasirūpinome, kad pusryčių metu visada būtų šviežiai spaustų apelsinų sulčių, sudarėme dietinį meniu, kurį įvertins sveiko gyvenimo būdo gerbėjai,  pasiūloje turime 3 rūšis importinių gėrimų, dienos metu vaišiname ledais, pica, turkiškais paplotėliais ir kitais užkandžiais. 

Valgymas = malonumas! Mūsų a la carte restoranuose išpuoselėta virtuvė ir pateikimas - viskas ko reikia patenkinti gurmano poreikius. Mėgaukitės puikiais patiekalais mūsų trijuose restoranuose: itališkame, viduržemio jūros ir nacionalinės virtuvės.

Jūsų rytas prasideda nuo kavos puodelio? Po pietų būtinai mėgstate išgerti kvapnios arbatos? Sveiki atvykę į mūsų kavines. Čia rasite kokybiškos kavos ((100% arabika), žolelių arbatas ir desertus.

Joga po atviru dangumi, įvairūs sportiniai užsiėmimai su vaizdu į jūrą ar kalnus - atsipalaiduokite ir atraskite meilę sportui. 

Jau senai planuojate pradėti sportuoti su žymiais sporto instruktoriais? Dabar pats laikas ir vieta! Junkis prie treniruočių TUI DAY&NIGHT Connected viešbučiuose. 

Leiskite sau atsipalaiduoti: pasilepinkite SPA centro teikiamais malonumais, mėgaukitės vandens sportu. Taikomos nuolaidos: 15% SPA procedūroms, 20% vandens sportui.

Tik viešbučio TUI DAY&NIGHT Connected Club Hydros svečiams: nepraleiskite žvaigždžių pasirodymų! Šalia esančiame klube šėlkite stebėdami žymius atlikėjus.  TUI DAY&NIGHT Connected Club Hydros svečiams – kituose naktiniuose klubuose taikomos nuolaidos.

Populiarūs Kemero naktiniai klubai Aura ir Inferno TUI DAY&NIGHT Connected Club Hydros viešbučio svečiams. Įėjimas nemokamas!

TUI DAY&NIGHT Connected viešbučiuose koncertuoja garsūs DJ. Nepraleisk progos!

Paplūdimio tinklinis ar vandensvydis, stalo tenisas ar šaudymas iš lanko - kas Jums sekasi geriausiai ?

Tik tai, kas iš tiesų įdomu ir madinga: mobili fotografija, kokteilių ruošimo pamokos ir daug kitų užsiėmimų. Ką pasirinksite Jūs?

 

Ryšku, spalvinga, užburia! Šokėjai, akrobatai, artistai iš įvairių šalių stebins savo pasirodymais.

<<<