uždaryti

Maskva ir Auksinis Rusijos žiedas

Kelionės išskirtinumai

 • Kelionės metu išsamiai susipažįstate su intriguojančia, marga ir nevienareikšme Rusijos istorija
 • Aplankote ne tik šalies širdį Maskvą, bet ir ją supančius „Auksinio žiedo“ pavadinimą turinčius miestus: Vladimirą, Suzdalę, Kostromą, Jaroslavlį,
 • Didįjį Rostovą, Sergijevo Posadą
 • Šalies sostinei pažinti skiriate dvi dienas ir lankotės pačiame svarbiausiame visos šalies objekte Kremliuje
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
 • 80% kelionių vyksta naujais Novaturo autobusais

2021.07.20 - 07.26  449,65 Eur
2021.08.12 - 08.18  449,65 Eur

1 diena

Latvija, Rusija

Labai anksti ryte (3 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Rusiją. Vėlai vakare, apie 23 val. atvykstate į viešbutį Rusijoje, Rzhev apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~800 km

2 diena

Maskva

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į Maskvą. Apžvalginė ekskursija autobusu: miesto simbolis – Raudonoji aikštė, Maskvos valstybinis universitetas, Didysis teatras, garsioji Tverskaja gatvė, Vasilijaus Palaimintojo ir Kazanės soborai, Lenino mauzoliejus, atstatytoji Kristaus Gelbėtojo cerkvė, Kremlius, Didysis Maskvos teatras. Vakare laisvas laikas Naujajame ir Senajame Arbate. Į viešbutį grįžtate *miesto transportu. Nakvynė viešbutyje Maskvoje.

Šiandien nuvažiuojate ~300 km

3 diena

Vladimiras, Suzdalė

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Pažintį su Auksiniu Rusijos žiedu pradedate nuo Auksiniais vartais vadinamo Vladimiro, kuris daugiau nei 250 m. buvo Rusijos sostinė. Apžiūrite Šv. Dimitrijaus ir Uspenskio soborus bei Auksinius vartus. Laisvu laiku siūlome aplankyti Šv. Trejybės bažnyčioje įkurtą Rusijos meno *muziejų. Po pietų išvykstate į Suzdalę. Aplankote senamiesčio širdimi laikomą *Kremlių, kuriame išlikę Rusijos carų ir bajorijos kasdieninio gyvenimo liudininkai: baldai, indai ir kitos interjero detalės. Kadaise mieste veikė net penki vienuolynai, šiandien išlikę trys. Pats įžymiausias – *Spaso–Evfimiev vienuolynas – apjuostas 1200 m ilgio raudonų plytų gynybine siena, pasipuošusia dvylika bokštų. Pageidaujantys gali aplankyti vieną iš vienuolyno komplekse veikiančių muziejų: „Aukso lobyno“, „XVI a. knygų“, „Rusijos menininkų darbų“, „Vienuolyno kalėjimo“.  Į viešbutį Ivanovo apylinkėse atvykstate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~300 km

4 diena

Kostroma, Jaroslavlis

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Kostromą, kurią, kaip ir Maskvą, 1152 m. įkūrė kunigaikštis J. Dolgorukis. Čia, Ipatijaus vienuolyne, savo jaunystės dienas leisdavo Romanovų dinastijos atstovai. Būtent čia šešiolikametis Michailas Romanovas gavo žinią, kad jį išrinko naujuoju Rusijos caru. Tęsdami kelionę auksiniu Rusijos žiedu aplankote Jaroslavlį. Apžiūrite Bogojevleno ir Šv. Trejybės soborus, Atsimainymo cerkvę, turgaus ansamblį, XIX a. gaisrinės bokštą. Pavakary išvykstate Rostovo link. Viešbutį pasiekiate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~250 km

5 diena

Didysis Rostovas, Sergijevo Posadas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Didįjį Rostovą – Rusijos aukso žiedo perlą, kuriame gausu XV – XVII a. architektūros paminklų. Svarbiausia įžymybė – *Rostovo Kremlius. Gynybinėmis sienomis apjuostoje teritorijoje kelios cerkvės, senoji tvirtovė. Apsilankote tradicinių *finifto papuošalų gamykloje, kurioje ne tik pamatysite, bet ir galėsite įsigyti miniatiūrinių meno kūrinių. Išvykstate į Sergijevo Posadą – Rusijos ortodoksų bažnytinį centrą. Aplankote *Šventosios Trejybės Sergijevo vienuolyną (Lavrą), kuriame saugomi unikalūs aukso ir sidabro religinio meno kūriniai, senovinės ikonos, auksu siuvinėti bažnytiniai drabužiai. Sergijevo Posade buvo sukurtos ir pradėtos gaminti pirmosios matrioškos, tapusios vienu iš Rusijos simbolių. Vystate Maskvos link. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Maskvoje.

Šiandien nuvažiuojate ~200 km

6 diena

Maskva

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Maskvos širdį – Raudonąją aikštę. Aplankote Rusijos simbolį – *Kremlių, kuriame įsikūrusi ir Rusijos Federacijos prezidento rezidencija, galima pamatyti Didįjį caro varpą ir patranką, aplankyti vieną iš katedrų. Aplankote seniausią Rusijos muziejų – *Arsenalą, kuriame eksponuojami senoviniai ginklai, carų brangenybės, karališkosios regalijos, unikalūs aukso ir sidabro indai, įvairių laikotarpių puošnios karietos. Ekskursiją tęsiate *Rusijos deimantų saugykloje, kurioje saugoma viena didžiausių juvelyrinių dirbinių kolekcijų pasaulyje. Gėritės penkiais tūkstančiais deimantų išpuošta imperatoriškąja karūna, didžiaisiais Orlovo ir Šacho deimantais, aukso ir platinos grynuoliais. Laisvu laiku siūlome aplankyti XVI a. pastatytą *Vasilijaus palaimintojo cerkvę arba *Rusijos istorijos muziejų. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Vėlai vakare, apie 23 val. atvykstate į viešbutį Rusijoje, Rzhev apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~300 km

7 diena

Kelionė Namo

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Latviją. Vakare, apie 20 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~800 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~3000 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 6 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 3000 RUB (apie 50 EUR)
 • Rusijos viza ir formalumų sutvarkymas už papildomą mokestį.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, ausinės ekskursijų metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Turizmo agentūra "ARAKS TURAS"
Telefonas: +37060722227; J.Basanavičiaus g. 25, Vilnius
El. paštas:
info@araksturas.lt; www.araksturas.lt