uždaryti

Karaliaučiaus kraštas su poilsiu prie jūros

2021.06.18 - 06.20  169,15 Eur
2021.07.16 - 07.18  169,15 Eur
2021.08.27 - 08.29  169,15 Eur

1 diena

Tolminkiemis, Įsrutis, Maždurečjė, Gvardeiskas, Karaliaučius

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Rusiją. Užsukate į Tolminkiemį (Čistyje Prudy) įkurtą XVI a., menantį lietuvių grožinės literatūros pradininką – Kristijoną Donelaitį. Aplankote *bažnyčią, kurioje įrengta kripta poetui bei eksponuojami Lietuvos dailininkų darbai; kleboniją, kurioje Donelaitis gyveno 37 metus. Vykstate į Įsrutį (Černiachovską), garsėjantį senąja XIV a. Instersburgo kryžiuočių pilimi. Pasivaikštote po senąją miesto dalį. Sustojate Maždurečjėje (Narkyčiai) prie manomos Didžiojo prūsų sukilimo vado Herkaus Manto žūties vietos. Užsukate į Gvardeiską (Tepliavą), pamatote pilį, kurioje mirė Kryžiuočių ordino didysis magistras ir pirmasis Prūsijos hercogas, Prūsijos kunigaikštis Albrechtas ir buvo krikštytas Vytautas Didysis. Po pietų atvykstate į Karaliaučių – Prūsų–Sembų krašto sostinę, ilgus amžius vadintą Kionigsbergo pavadinimu. Čia 1547 m. buvo atspausdinta pirmoji lietuviška knyga – Martyno Mažvydo „Katekizmas“. Po apžvalginės ekskursijos autobusu pasivaikštote po Imanuelio Kanto salą, kurioje palaidotas garsus filosofijos pradininkas. Apžiūrite XIV a. gotikinę Karaliaučiaus katedrą.  Grožėdamiesi Karaliaučiaus vaizdais *Plaukiate laivu Priegliaus upe. Nakvynė viešbutyje Karaliaučiuje.

Šiandien nuvažiuojate ~750 km

2 diena

Raušius (Svetlogorskas), poilsis prie Baltijos jūros, teatralizuota vakarienė

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į Raušius (Svetlogorską) – garsųjį Kaliningrado srities kurortą. Sovietmečiu pamėgtas aukštų Rusijos valdininkų ir gausiai apstatytas prabangiomis vilomis. Pasivaikštote po kurortą, pamatote įspūdingas vilas, promenadą, išskirtinės architektūros vandens bokštą. Poilsis prie Baltijos jūros. Vakare apie 19 val. grįžtate į Karaliaučių. Pageidaujantiems, esant galimybei, vakare siūlome vykti į Nesselbeck pilį–restoraną, kuriame vyksta teatralizuota vakarienė (už papildomą mokestį, apie 20 EUR asmeniui) Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~90 km

3 diena

Karaliaučius, Kuršių Nerija

Pusryčiai. Apie  9:30 val. iškeliaujate į miesto pasididžiavimu laikomą „Pasaulinio vandenyno“ muziejų, kuriame galite aplankyti kelis iš čia eksponuojamų 5 laivų: *povandeninį laivą B 413; *plaukiojantį švyturį; unikalų *žvejybinį laivą; kosmoso tyrimams naudotą ir vienintelį pasaulyje muziejumi paverstą *laivą „Cosmonaut Viktor Patsayev“; vandenynų tyrimų laivą „Vityaz“, kuriuo buvo ne tik išmatuotas Marianų įdubos gylis, bet atlikta ir daug kitų pasaulinės reikšmės atradimų. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Keliaujate per Kuršių Neriją. Rusijos pusėje Kuršių Nerija žavi kiekvieną savo laukine gamta, kitokiomis kopų formomis ir siauresne žemės juosta tarp Baltijos jūros ir Kuršių marių. Neišdildomą įspūdį ir bekraštės dykumos pojūtį palieka vadinamos „dainuojančios” kopos ir įspūdinga aukščiausia Nerijos Efo kopa. Vakare, apie 19 val. kirtę Lietuvos Respublikos valstybinę sieną, keliaujate per lietuviškąją Neriją. Kelionė neprailgsta grožintis nuostabiais vaizdais. Keltu persikeliate per Kuršių marias ir vėlai vakare grįžtate į namus. 

Šiandien nuvažiuojate ~450 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~1300 km

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu
  • 2 nakvynės viešbutyje
  • Maitinimas – 2 pusryčiai (švediškas stalas)
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 30 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
  • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, bevizio režimo formalumų tvarkymas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių ir ¹Klaipėdos
  • (¹) – yra papildomų sąlygų.
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis

Turizmo agentūra "ARAKS TURAS"
Telefonas: +37060722227; J.Basanavičiaus g. 25, Vilnius
El. paštas:
info@araksturas.lt; www.araksturas.lt