uždaryti

Naujiena! Mozūrijos kraštas ir naktinė ekskursija Malborko pilyje

Kelionės išskirtinumai

 

 • Aplankote Fromborką, miestą, kuriame gyveno ir yra palaidotas Mikalojus Kopernikas
 • Katedros varpinėje pamatote Fuko švytuoklę
 • Vaikštote atsinaujinusia Gdansko prieplauka ir grožitės nuostabiu miesto senamiesčiu
 • Tamplierio riterio vedami dalyvaujate naktinėje ekskursijoje Malborko pilyje
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai

2021.03.19 - 03.21  160,65 Eur
2021.07.03 - 07.05  160,65 Eur
2021.08.27 - 08.29  160,65 Eur

 

1 diena

 

Fromborkas

 

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Fromborką, kuriame ilgą laiką gyveno ir amžino poilsio atgulė M. Kopernikas. Apžiūrite miesto pasididžiavimą – įspūdingą ant kalvos stūksančią ir gynybine siena apjuostą XIV a. gotikinę *Katedrą. Katedra pasižymi puikia akustika, tad čia rengiamas tarptautinis vargonų muzikos festivalis. Esant galimybei, klausotės vargonų muzikos. Šalia katedros esančiame *Varpo bokšte galite aplankyti planetariumą ir išvysti Fuko švytuoklę, rodančią žemės sukimąsi aplink savo ašį. Iš bokšto apžvalgos aikštelės atsiveria kerintys viduramžių miesto ir Aismarių peizažai. Laisvas laikas pietums ir suvenyrams. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį Malborke.

 

Šiandien nuvažiuojate ~600 km

 

2 diena

 

Gdanskas, Oliva ir Malborkas

 

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Gdanską. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų – Gdansku, kuriame daugybė tiltų, viduramžiškų pastatų stačiais stogais, siaurų vingiuotų gatvelių; pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus su miesto simboliu tapusiu Neptūno fontanu, Rotušė, žavioji krantinė – mėgstama pasivaikščiojimų vieta, alegorinėmis skulptūromis vainikuoti Auksiniai ir labiau rūmus nei vartus primenantys Žalieji vartai, antra pagal dydį (po Kiolno Katedros) ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus *Šv. Mergelės katedra. Laisvas laikas pietums ir suvenyrams. Aplankote vieną gražiausių miesto rajonų – Olivą, kadaise buvusią turtingų cistersų vienuolių būstinę. Pasivaikščioję prancūziškame sode, eidami angliško parko takeliais, pasiekiate ilgiausią Lenkijoje Olivos katedrą. Katedra garsi ne tik savo įspūdingu dydžiu, bet ir meno kūrinių gausa. Katedros puošmena – rokoko stiliaus vargonai, kuriais vasarą *grojama turistams. Išvykstate į Malborką. Dalyvaujate išskirtinėje naktinėje ekskursijoje po viduramžišką *Malborko pilį – buvusią Kryžiuočių ordino didžiojo magistro būstinę. Ekskursijos metu tamplierių riterio vedini gėritės magiškai apšviestos Malborko pilies sienomis, salėmis, aikštelėmis, koplyčiomis. Klausote įdomių istorijų apie pilies valdovus. Nakvynė viešbutyje Malborke.

 

Šiandien nuvažiuojate ~140 km

 

3 diena

 

Mikolaikos

 

Pusryčiai. Atvykstate į Mikolaikas. Pramogaujate *Tropikanos vandens pramogų parke. Šis atnaujintas vandens pramogų parkas turistams gali pasiūlyti įvairiausių pramogų: 6 skirtingus baseinus; įspūdingus nusileidimo kalnelius, kurių bendras ilgis apie 700 m; vandens krioklius, daugybę sūkurinių vonių bei saunų. Papietaujate ir keliaujate namo. Vėlai vakare, apie 22 val., kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

 

Šiandien nuvažiuojate ~600 km

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~1340 km

 

 

Į kainą įskaičiuota

 

 • Kelionė autobusu
 • 2 nakvynės viešbutyje
 • Maitinimas – 2 pusryčiai (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

 

 

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 170 PLN (apie 41 EUR) už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

Pastabos

 

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kalvarijos, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos ir ¹Alytaus
  (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 40 EUR.