uždaryti

Naujieji Metai Sankt Peterburge

Kelionės išskirtinumai

 • Naujuosius Metus sutinkate įspūdingai papuoštoje Žiemos rūmų aikšteje
 • Grožitės dangų nušviečiančiais įvairiaspalviais fejerverkais nuostabios Sankt Peterburgo architektūros paminklų fone
 • Pamatysite vieno iš gražiausių pasaulio miestų išskirtinį grožį ir unikalius paminklus žiemos metu
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai

2020.12.30 - 2021.01.02  309 Eur

 

1 diena

 

Sankt Peterburgas

 

Naktį (3 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Užkąsti galima Latvijos pakelės degalinėje. Vakare, apie 20-21 val., atvykstate į viešbutį Sankt Peterburge (atvykimo laikas priklauso nuo pasienio užimtumo). Nakvynė viešbutyje.

 

Šiandien nuvažiuojate ~920 km

 

2 diena

 

Sankt Peterburgas

 

Pusryčiai. Apie 7:30 vykstate į buvusią carų vasaros rezidenciją – Puškino miestą, kuriame aplankote prabangius ***Jekaterinos rūmus ir čia esantį muziejų, kur kruopščiai ir tiksliai atkurtas Gintaro kambarys. Grožitės nuostabia auksine sale ir auksine anfilada bei atkurtu carų laikų interjeru. Pietūs. Vykstate į apžvalginę ekskursiją po Sankt Peterburgo miestą: Isakijaus soboras – gražiausias pastatas į Rytus nuo Vatikano; Admiralitetas; didinga Rūmų aikštė su 47,5 m aukščio Aleksandro kolona; architekto Rastrelio suprojektuoti Žiemos rūmai, kuriuose įsikūręs vienas didžiausių muziejų pasaulyje – Ermitažas; Nevos prospektas – tai lyg muziejus po atviru dangumi, kuriame telpa viskas – rūmai, architektūriniai ansambliai, cerkvės, paminklai. Laisvas laikas. Naujuosius Metus sutinkate spalvingai pasipuošusioje Žiemos rūmų aikštėje, kurioje stovi gražuolė, pagrindinė miesto eglė. Jūsų laukia teatralizuotas šou, įvairiausi koncertai, vidurnaktį visą miesto grožį nušvies gausybė spalvingų fejerverkų. Į viešbutį galima grįžti savarankiškai arba autobusu 1 val. nakties. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

 

Šiandien nuvažiuojate ~100 km

 

3 diena

 

Sankt Peterburgas, Kronštatas

 

Pusryčiai. Tęsiate pažintį su Sankt Peterburgu: seniausias miesto statinys ir istorinis miesto simbolis – *Petropavlovsko tvirtovė, kurios sobore palaidoti visi Rusijos carai, pradedant Petru Didžiuoju, baigiant paskutiniaisiais Romanovais; vėliau čia buvo įrengtas kalėjimas. Įspūdinga užtvanka, saugančia miestą nuo potvynių, vyksate į Kronštato tvirtovę-uostą. Ši jūrų laivyno citadelė ilgus amžius saugojo miestą nuo priešų, dabar atverta turistams ir įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą. Susipažinsite su buvusia uždara karine baze: unikalus sausasis Petrovo dokas - tai vienas seniausių hidrotechninių konstrukcijų Kronštate; centrinė Inkaro aikštė su didingu jūrininkų Šv. Mikalojaus soboru; paminklas tvirtovės įkūrėjui Petrui I-ajam. Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Rusiją, Estiją. Nakvynė viešbutyje Rusijos–Estijos pasienyje.

 

Šiandien nuvažiuojate ~200 km

 

4 diena

 

Kelionė namo

 

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Estiją, Latviją. Pietauti sustojate kavinėje Latvijoje netoli Siguldos. Lietuvos respublikos valstybinę sieną kertate apie 19 val.

 

Šiandien nuvažiuojate ~790 km

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~2010 km.

 

 

Į kainą įskaičiuota

 

 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose (2 iš jų Sankt Peterburge)
 • Maitinimas – 3 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

 

 

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 600 RUB (apie 9 EUR) už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Jekaterinos rūmai – apie 23EUR asmeniui.
 • Sankt Peterburgo bevizio režimo dokumentų sutvarkymo mokestis – apie 6 EUR – mokamas užsakant kelionę.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, viza, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

Pastabos

 

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos.
  (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 100 EUR.