uždaryti

Naujieji Metai Ukrainoje Lvove

Kelionės išskirtinumai

 • Aplankysite miestą – muziejų po atviru dangumi, stebinantį įspūdingu grožiu
 • Naujuosius Metus siūlome sutikti viename iš Lvovo restoranų (už papildomą mokestį)

2020.12.30 - 2021.01.02  289 Eur

 

1 diena

Liublinas

Naktį (3 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Sustojate viename seniausių Lenkijos miestų Liubline. Liublinas glaudžiai susijęs su Lietuvos istorija - būtent šiame mieste gimė ATR – Abiejų Tautų Respublika. Ekskursija po Liublino senamiestį: gynybinės miesto sienos, Karališkieji tribunolo rūmai ir pagrindinė aikštė, Domininkonų bažnyčia, miesto katedra, Lietuvos aikštėje pastatytas paminklas Liublino unijai, miesto simbolis – Krokuvos vartai. Laisvas laikas. Tęsiate kelionę Lvovo link. Nakvynės viešbutį Lvovo apylinkėse pasiekiate ~ 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~820 km

2 diena

Lvovas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Atvykstate į Lvovą. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, stebinantis įspūdingu grožiu. Ne veltui Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą. Apžiūrite įstabaus grožio barokinio stiliaus Šv. Jurijaus soborą su Šv. Anufrijaus grota, universitetą. Pirmiausia siūlome ekskursiją *alaus muziejuje–darykloje ir *alaus degustaciją. Atvykstate į Lvovo senamiesčio širdį – Turgaus aikštę. Esant galimybei, *pasikeliate į Rotušės bokštą, iš kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama. Pasivaikščiojate Laisvės prospekte – vienoje iš gražiausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių: didingi Operos teatro rūmai, Parako bokštas, Dominikonų bažnyčia ir vienuolynas, Bernardinų Bažnyčia ir vienuolynas, Lotynų katedra. Vakare, laisvas laikas jaukiame Lvovo senamiestyje. Naujuosius Metus siūlome ***sutikti viename iš Lvovo restoranų. Nakvynė viešbutyje Lvove.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

3 diena

Lvovas

Pusryčiai. Apie 8 val. tęsiate ekskursiją pėsčiomis po senąjį Lvovą: pakylate į pilies kalną, aplankote pamestų žaislų kiemą, apžiūrite baroko šedevrą – Šv. Juro soborą su Šv. Anufrijaus grota. Laisvas laikas pietums. Išvykstate Zamostės link. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Zamostėje.

Šiandien nuvažiuojate ~130 km

4 diena

Zamostė

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Zamostės link. Apžiūrite Zamostės miestą, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą ir garsėjantį spalvingais, grakščiais pastatais. Miestą 1580 m. įkūrė garsus lenkų didikas J. Zamoiskis, o miesto architektūra rūpinosi renesanso stiliaus italų architektas B. Morando. Miestas vadinamas Lenkijos renesanso perlu ar net „šiaurės Paduja“. Grožitės jaukiu senamiesčiu su turgaus aikšte ir ją supančiais pirklių namais, miesto Rotuše, Šv. Tomo bažnyčia, kurios kriptoje palaidoti miestą įkūrę didikai. Apžiūrite išlikusias miesto tvirtovės liekanas ir gynybines sienas. Laisvas laikas pietums. Kelionė per Lenkiją. Apie 21 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~710 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~1710 km.

Į kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • * – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 30 PLN ir apie 150 UHA (iš viso apie 15 EUR) už visus * pažymėtus objektus.
 • *** – vakarienė už papildomą mokestį. Ją būtina užsakyti prieš išvykstant į kelionę. Kaina suaugusiam apie 60 EUR.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kalvarijos, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos ir ¹Alytaus
  ¹ – yra papildomų sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir novaturas.lt.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 50 EUR.