uždaryti

Šveicarija ir Austrija

Kelionės išskirtinumai

 • Kelionė puikiai subalansuota gamtos ir miestų mylėtojams
 • Miunchene mėgaujatės žavinga architektūra ir skanaujate bavariško alaus, užsukate į nykštukinę Lichtenšteino kunigaikštystę, pasivaikštote jaukiame Insbruko senamiestyje, Mocarto takais keliaujate Zalcburge
 • Gamtos mylėtojai tikrai nenusivils pasikėlimu į Santis viršukalnę, Hinterrhein tarpekliu, Taminos perėja ar nuostabiuoju Tauerno nac. parku
 • Aikčioti iš nuostabos ir susižavėjimo privers vienas įspūdingiausių ir labiausiai žaižaruojančių muziejų Europoje – Svarovskio kristalų muziejus, kurio įėjimą saugo įspūdingos ir grėsmingos išvaizdos milžinas
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
 • 80% kelionių vyksta naujais Novaturo autobusais

2021.07.12 - 07.18  449,65 Eur
2021.08.09 - 08.15  449,65 Eur

1 diena

Lenkija

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Keliaudami per Lenkiją, sustojate papietauti vienoje iš pakelės užeigų. Vakare, apie 20 val. atvykstate į viešbutį Lenkijos–Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km.

2 diena

Miunchenas  

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Miuncheno link. Kelionė per Čekiją, Vokietiją. Apie pietus pasiekiate Bavarijos sostinę. Ekskursija po Miuncheno senamiestį: centrinė pėsčiųjų gatvė Neuhauserstrasse, senosios bažnyčios, turistų mėgstama miesto centrinė Marijos aikštė, Senoji ir Naujoji rotušės. Atokvėpio valandėlę siūlome praleisti garsiausioje pasaulio aludėje Hofbrauhaus ir atsigaivinti bavarišku alumi (už papildomą mokestį, bokalas alaus nuo 5 EUR). Nakvynės viešbutį Miuncheno apylinkėse pasiekiate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~600 km

3 diena

Santis, Lichtenšteinas, Churas, Reino tarpeklis

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Šveicarijos Apencelio kantoną. *Pasikeliate į vieną aukščiausių šio kantono viršukalnių – Santis (2502 m). Unikali Alpių kalnų grandinės, apimančios šešias šalis, panorama paliks neišdildomą įspūdį. Išvykstate Churo link, pakeliui sustojate Lichtenšteino kunigaikštystės sostinėje Vaduce. Atvykstate į Graubiundeno kantono, kuriame kalbama viena iš valstybinių, tačiau reta – retoromanų kalba, sostinę Churą. Toliau siūlome rinktis: savarankiškai pasivaikščioti po senamiestį, aplankant didingąją Katedrą, vis dar pagal paskirtį naudojamą Vyskupų *rūmų kompleksą; pasigrožėti miesto Rotuše bei gildijų laikus menančiais pastatais, arba *turistiniu-panoraminiu traukiniu važiuoti kvapą gniaužiančiu Reino tarpekliu iki Ilanz. Per daugiau nei 10 000 metų Reino upė išgraužė įspūdingo grožio tarpeklį, kuris pagrįstai vadinamas „Šveicarijos Didžiuoju Kanjonu“. Kelių šimtų metrų aukščio uolos, smiltainio bokštai ir Alpių miškų apsuptis traukia čia gamtos mylėtojus iš viso pasaulio. Nakvynės viešbutį Flims apylinkėse pasiekiate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~400 km.

4 diena

Via Mala kelias, Hinterrhein upės tarpeklis, Bad Ragaz, Taminos perėja, Insbrukas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Via Mala kelias, kadaise nutiestas plėtoti prekybai tarp Italijos ir Š. Europos. Pasivaikštote siauru, vingiuotu *Hinterrhein upės tarpekliu, kuris yra vienas vaizdingiausių ir mažiausiai civilizacijos paliestų tarpeklių Šveicarijoje, apsuptas 490 m aukščio smiltainio uolų. Išvykstate į terminių versmių kurortą Bad Ragaz. Šioje vietovėje gydymas radioaktyvaus karšto vandens garais buvo žinomas jau XI amžiuje. *Miesto autobusu vykstate palei Taminos upę. Pasivaikštote nuostabia *Taminos perėja, kurioje trykšta viena pagrindinių karštųjų versmių, ir grožėdamiesi įspūdingais kalnais, juose čiurlenančiais šaltinėliais, nedideliais kriokliais, tuo pačiu maršrutu palei upę pėsčiomis sugrįžtate į Bad Ragaz. Išvykstate į Insbruką. Atvykus trumpa ekskursija po senamiestį. Pasivaikštote viena gražiausių gatvių, kurios namai išpuošti daugybe erkerių ir grožitės juos vainikuojančiu „Auksinio stogelio“ erkeriu bei aplankote Šv. Jokūbo katedrą, garsėjančią italų tapytojo Luko Kranacho kūriniu. Į Viešbutį Insbruke atvykstate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~340 km.

5 diena

Svarovskio kristalų muziejus,  Aukštutinio Tauerno nac. parką

Pusryčiai. Apie 9 val. išykstate į *Svarovskio kristalų muziejų, kurio įėjimą saugo įspūdingas milžinas spindinčiomis akimis ir iš burnos besiveržiančiu kriokliu. Muziejuje eksponuojami mažiausias ir didžiausias Svarovskio kristalai, šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis. Kelionę tęsiate į Aukštutinio Tauerno nacionalinį parką, kuriame grožitės gamtos sukurtu stebuklu – aukščiausiu Europoje *Krimlio kriokliu. Nuostabiu gamtos kūriniu grožitės iš apačioje esančios apžvalgos aikštelės ar palypėję iki 1330 m aukštyje esančio slenksčio. Vykstate Zalcburgo link. Į Viešbutį prie Zalcburgo atvykstate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~ 260 km.

6 diena

Helbruno rūmų parkas, Zalcburgas

 

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Aplankote *Helbruno rūmų parką, garsėjantį žaismingais ir netikėtai ištrykštančiais fontanais. Jame buvo filmuojami legendinio miuziklo „Muzikos garsai“ epizodai. Ekskursija po Zalcburgo senamiestį aplankant Mirabelės sodą, Getreidegasse – pagrindinę senamiesčio gatvę, Katedrą, Šv. Petro vienuolyno bažnyčią ir kapines. Laisvu laiku siūlome *pasikelti į Zalcburgo tvirtovę ir nuo kalvos pasigrožėti miesto panorama. Po pietų išvykstate Čekijos link. Nakvynė viešbutyje Čekijoje, Brno. Į viešbutį atvykstate apie 22 val.

 

Šiandien nuvažiuojate ~ 440km.

7 diena

Kelionė namo

 

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

 

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km.

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~4200 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 6 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 140 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Kelionių agentūra "ARAKS TURAS"
Telefonas: +37060722227; J.Basanavičiaus g. 25, Vilnius
El. paštas:
info@araksturas.lt; www.araksturas.lt