uždaryti

Naujiena! Šiaurės Makedonija

Kelionės išskirtinumai

 • Kelionė, kurios metu atrandate vieną mažiausių ir turistų beveik nepažintą Europos valstybę
 • Grožitės ir ypatinga gamta, ir senaisiais istoriniais paminklais: Ohrido ežeras ir mietelis, Matka kanjonas, Stobi archeologinė vietovė, Šv. Naumo vienuolynas
 • Degustuojate išskirtinius Makedonijos vynus
 • Pažintis su sostine Skopje, savyje talpinančia ir Londoną, ir Paryžių, ir daugybę skulptūrų, kurių įspūdingiausia skirta Aleksandrui Makedoniečiui
 • Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
 • 80% kelionių vyksta naujais Novaturo autobusais

2020.05.05 - 05.12  432,65 Eur
2020.08.08 - 08.15  432,65 Eur

1 diena

Lenkija, Slovakija

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Vakare, apie 23 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje, Zvoleno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena

Esztergomas ir Novi Sadas

Pusryčiai.  Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Slovakiją. Apie 11 val. atvykstate į Esztergomą. Tai senoji vengrų sostinė, pastatyta jiems atsikėlus iš Vidurinės Azijos stepių. Apžiūrite ant Dunojaus upės kranto įsikūrusį senamiestį. Didžiausią Vengrijoje *katedrą, taip pat pilį ir rūmus. Aplankote Vizivaros kvartalą, kuriame rezidavo net pats Suleimanas Puikusis. Rajonas šiandien didžiuojasi puikia barokine architektūra ir siauromis gatvelėmis. Pietūs laisvu laiku mieste. Kelionė Serbijos link. Apie 19 val. atvykstate į Novi Sadą. Vakarinis pasivaikščiojimas po studentiškiausią Serbijos miestą. Apžiūrite istorinį miesto centrą, Petrovaradino tvirtovę, centrinę Laisvės aikštę bei miesto meriją, katalikų ir ortodoksų Katedras, tiltus per Dunojų. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~470 km

3 diena

Skopje

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Serbiją. Pakeliui sustojate papietauti. Apie 17 val. atvykstate į Makedonijos sostinę Skopjė. Esant galimybei, pasikeliate ant *Vodno kalno, nuo kurio atsiveria Skopjės miesto panorama. Ekskursija po miestą: senamiestis su žaviais turkų osmanų architektūros reliktais; išskirtinė *Mustafa Pašos mečetė; Akmeninis tiltas; Švenčiausios Mergelės Marijos ir  Prisikėlimo bažnyčios; Makedonijos vartai – naujoviška triumfo arka ir įspūdinga Aleksandro Makedoniečio skulptūra. Pamatote vietą, kurioje stovėjo Motinos Teresės namai, kuriuose ji praleido savo vaikystę. Užsukate į rytietiška dvasia dvelkiantį Skopjė turgų. Nakvynė viešbutyje Skopjė apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~530 km

4 diena

Stobi archeologinė vietovė, Pupova Kula  vyninė

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Pietų Makedonijos kryptimi. Apie 10 val. atvykstate į Stobi *archeologinę vietovę. Dažnai pamirštama, jog Makedonija pateko į antikinės kultūros arealą, todėl gali didžiuotis romėnų ir graikų palikimu. Stobi – tai seno romėnų miesto Paeonia griuvėsiai, kuriuose išlikęs visas gyvenvietės planas. Apie 13 val. atvykstate į Popova Kula *vyninę. Tai geriausiame Makedonijos vyndarystės regione esanti moderni darykla, kurioje degustacijos metu atversite dar neatrastą balkaniškų vynų pasaulį. Pietūs degustacijos metu. Vykstate į Ohridą, vieną labiausiai turistų lankomų Makedonijos miestų. Ekskursija po senamiestį, išsiskiriantį bažnyčių gausa. Nedideliame plote susitelkusios net vienuolika bažnytėlių. Apžiūrite Samuelio *tvirtovę, grožitės Ohrido ežero vaizdais. Nakvynės viešbutyjį Ohrido apylinkėse pasiekiate ~19 val.

Šiandien nuvažiuojate ~360 km

5 diena

Ohridas, Šv. Naumo vienuolynas ir Ohrido ež.

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Šv. Naumo *vienuolyną, įsikūrusį itin vaizdingoje ežero pakrantėje. Tai vienas ryškiausių religinės architektūros pavyzdžių Makedonijoje, kurį dar X a. pr. pastatydino bulgarų užkariautojai. Vykstate prie Ohrido ežero, kur turėsite laisvo laiko išsimaudyti, pasivaikščioti ir kitaip pasidžiaugti nuostabia gamta. Pietūs laisvu laiku prie Ohrido ežero. Nakvynė Ohrido apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~60 km

6 diena

Matka kanjonas

Pusryčiai.  Apie 7:30  išvykstate iš viešbučio. Grožėdamiesi puikia kalnų panorama, vykstate Šiaurės Makedonijos kryptimi. Apie vidurdienį atvykstate į Matką kanjoną, kuris yra neabejotinai ryškiausias Makedonijos gamtos stebuklas. Tai penkių tūkstančių hektarų ploto gamtos rezervatas, kuriame kalnai sminga tiesiog į Mantkos ežero bangeles. Esant galimybei, siūlome *paplaukioti po ežerą. Kelionė per Serbiją. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Paračine.

Šiandien nuvažiuojate ~470 km

7 diena

Szekersfehervaras

Pusryčiai. Apie 7:30  išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Szekersfehervarą. Tai senoji vengrų karalių karūnavimo ir laidojimo vieta. Ekskursija po miestą: senamiestis pasidabinęs nuostabia Katedra; vyskupų rūmai, Motiejaus Korvino memorialas, gotikinė Šv. Onos koplyčia, seniausias šalyje teatras. Vykstate į Brno. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~890 km

8 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Apie 7:30  išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~4900 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 50 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis


Turizmo agentūra "ARAKS TURAS"
Telefonas: +37060722227; J.Basanavičiaus g. 25, Vilnius
El. paštas:
info@araksturas.lt; www.araksturas.lt