uždaryti

Italijos Toskana, Ligūrijos pakrantė ir Veneto regionas

Kelionės išskirtinumai

 • 3 naktys ir 3 vakarienės! Kurorte prie Tirėnų jūros – galite rinktis turiningas ekskursijas arba lepintis saule ir jūra
 • Vykstate į unikalų Cinque Terre nacionalinį parką, kur laukia smagi kelionė laivu aplankant kelis žavingus miestelius. Degustuojate vynus, pesto padažą ir mėgaujatės aromatinga kava
 • Aplankote į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą Šv. Antano Paduviečio baziliką, Medičių giminės palikimu gėritės Florencijos senamiestyje, stebitės svyrančiu Pizos bokštu, žavitės miestu ant vandens - Venecija
 • Postoinos stalaktitų–stalagmitų urvuose sutinkate čia gyvenantį „drakoną“ – taip vadinama visiškoje tamsoje gyvenanti Proteus anguinus žuvis, pakylate ir apylinkių panorama grožitės nuo Gerlitzeno kalno
 • Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai

2020.09.25 - 10.02  449,65 Eur

 

1 diena

Lenkija, Čekija

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena

Postoinos urvai

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Italijos link. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Pakeliui sustojate Postoinoje, kur aplankote nuostabų gamtos stebuklą – *Postoinos urvus. Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio įvairaus dydžio galerijų, kambarių ir koridorių labirintus. Vivariume pamatysite Proteus anguinus žuvį, gyvenančią visiškoje tamsoje ir šaltyje. Vakare, apie 22 val. atvykstate į viešbutį Veneto regione. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~730 km

3 diena

Paduva, kurortas

Pusryčiai. Išvykstate į seną universitetinį miestą – Paduvą, kurioje gausu dailės ir architektūros paminklų. Miesto įžymybė – didinga Šv. Antano Paduviečio bazilika su minareto pavidalo smailėmis ir bizantiniais kupolais, po kuriais ilsisi šventojo palaikai. *Radžionės rūmai, su didžiausia Europoje vientisos erdvės viduramžių sale, Piazza del Erbe ir Frutta aikštes. Laisvu laiku siūlome užsukti į miesto simboliu ir neatskiriama jo dalimi tapusią Pedrocchi Padova kavinę ir pasimėgauti įstabaus skonio mėtinės kavos puodeliu. Po pietų išvykstate į kurortą prie Tirėnų jūros Livorno apylinkėse. Kurortą pasiekiate apie 19 val. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~400 km

4 diena

Poilsis arba ekskursija: Florencija ir Piza

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Florenciją ir Pizą. Apie 8  val. išvykstate į ekskursija po Toskanos regiono sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Ekskursija po miestą aplankant Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę; Lankote žymųjį Florencijos turgų, kuriame galite papietauti. Taip pat laisvu laiku siūlome aplankyti *Medičių šeimos koplyčią.  Išvykstate į Pizą, buvusį galingą jūros uostą prie Ligūrijos jūros, turtingą ir nepriklausomą miestą. Atvykę pasivaikštote po Campo dei Miracoli (Stebuklų lauko) ansamblį ir apžiūrite Katedrą, didžiausią pasaulyje Krikštyklą, „fizikos stebuklą“ – svyrantį bokštą. Apie 19:30 val. sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~210 km

5 diena

Poilsis arba ekskursija: Cinque Terre nac. parkas

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Cinque Terre nacionalinį parką, kurį sudaro penki žavūs uolėtoje jūros pakrantėje įsikūrę spalvingi viduramžių miesteliai – Riomaggiore, Manarola, Corniglia, Vernazza ir Monterosso al Mare. Jūsų laukia smagi kelionė *laivu arba *traukiniu aplankote kelis žavingus miestelius, o Monterosso al Mare miestelyje esant galimybei, paragaujate kraštui būdingo balto ir raudono vyno ir nepakartojamo skonio pesto padažo. į eksursiją išvysktate apie 8 val. Apie 20  val. grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~200 km

6 diena

Venecija

Pusryčiai. Apie 7 val. išykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę, kurią Napoleonas pavadino „elegantiškiausia Europos svetaine“. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, kurioje vykdavo misterijos, procesijos, politiniai renginiai; *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto tiltą, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, bei „Atodūsių“ tiltą, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Vykstate Austrijos link. Nakvynės viešbutį netoli Italijos–Austrijos pasienio pasiekiate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~550 km

7 diena

Gerlitzeno kalnas,  Ossiacher ežeras, Gracas

Pusryčiai. Apie 8 val. išykstate į Austrijos kalnų kurortą prie Ossiacher ežero. Leidžiant oro sąlygoms, kalnų *keltuvu keliatės į Gerlitzeno kalną (1911 m). Prieš akis atsiveria kerintys Ossiacher ežero vaizdai. Pamatysite visa, kas būdinga Austrijos kalnams: žalas karves su varpeliais pakaklėse, senovinius akmens ir medžio piemenų namelius, smaragdinio žalumo pievas ir rūke skendinčias kalnų viršūnes. Tie, kurių nevilioja kalnai, gali plaukti *laivu Ossiacher ežeru ir gėrėtis kalnų vaizdais arba ilsėtis prie ežero. Vykstate į Gracą – Štirijos provincijos sostinę, įsikūrusią abipus Mur upės. Trumpa ekskursija po miestą aplankant Herrengasse, Landhaus – istorinę valdžios būstinę, Šv. Egidijaus katedrą; pasikeliate į Pilies kalną. Kelionė per Austriją, Čekiją. Vėlai vakare, apie  22 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~600 km

8 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~4900 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 3 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa 

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 170 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
 • ekskursija į Florenciją ir Pizą – 50 EUR,
 • ekskursija į Cinque Terre nac. parką – 50 EUR.
 • Тaupyk! Tik užsakant dviejų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 70 EUR  100 EUR.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės, Kalvarijos ir ¹Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Turizmo agentūra "ARAKS TURAS"
Telefonas: +37060722227; J.Basanavičiaus g. 25, Vilnius
El. paštas:
info@araksturas.lt; www.araksturas.lt