uždaryti

Dominikos Respublika - pažink ir pailsėk! (DAB)

Poilsinis ir pažintinis turas iš Lenkijos.
Tiesioginis skrydis iš Varšuvos Šopeno oro uosto.
Ekskursijos vedamos lenkų kalba.
Programos kodas DAB.
Šalis - Dominikos Respublika. Kurortas - Puerto Plata.
Organizatorius - Rainbow
3 dienos pažintinio turo ir poilsis pasirinktame viešbutyje! 

Dominikos respublika - rojus žemėje ● Puerto Plata - gintarinė sostinė ● Salto Jimenoa Uno krioklys - susitikimas su dinozauru ● Santo Domingo tropinis klimatas ● Los Tres Ojos - magiškasis urvų pasaulis ir Samanta El Limon krioklys ● Atogrąžų Edenas ● Poilsis prie jūros

 

1 diena
Grupė susirenka oro uoste iki skrydžio likus 3h prie Rainbow stendo. Išvykstama tiesioginiu skrydžiu iš Lenkijos oro uosto į Dominikos respubliką. Skrydžio laikus prašome tikrinti:
R.pl/rozklady. Įsikūrimas Puerto Platoje. Šią naktį nebus vakarienės.

2 diena
Po pusryčių vykstame į Puerto Platos miestą. Aplankysime gintaro muziejų, ten išvysime didžiausius driežų ir vabzdžių inkliuzus gintare. Pakilsime į Isabel de Torres viršūne. Laisvas laikas. Kelionė į Salto de Jimenoa krioklį. Trumpa kelionė po kriokliu kabančiais tiltais ir uolos reljefais. Grįšime į Santo Domingo. Nakvynė Santo Domingo apylinkėse. Pasirinkusiems - vakarienė. (Maršrutas apie 360 km).

3 diena
Po pusryčių aplankysime sostinę - Santo Domingą ir jo įžymybes, tarp jų - pirmąją pasaulio žemyno katedrą Casa de Tostada, Plaza Espana, Alcazar de Colon ir kt. (didelė dalis objektų bus apžiūrimi tik iš išorės). Kelionė į Los Tres Ojos olas. Grįžtame į viešbutį. Pasirinkusiems - vakarienė. ( (Maršrutas apie 100 km).

4 diena 
Po pusryčių anksti išvykstame į Samana iškyšulį. Jodinėsime žirgais prie El Limon krioklio. Laisvas laikas skirtas plaukiojimui. Pietų pertrauka (papildomas mokestis). Po pietų Santa Barbara uostą, kur mūsų laukia kruizas į Los Haitises nacionalinį parką - Taino genties indėnų olos, tuzinas nematytų paukščių. Važiuojame į Puerto Plata ir persikeliame į jūsų pasirinkta viešbutį.  (Maršrutas apie 430 km).

5- 10 diena 
Poilsis, laisvas laikas prie vandens. Už papildomą kainą galite įsigyti ekskursijų.

11(12) diena
Po pusryčių išsiregistravimas (iki 10 h ryto turėsite atlaisvinti kambarį), laisvas laikas (priklausomai nuo išvykimo į Varšuvą laikų). Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Varšuvą Dreamliner lėktuvu.
Dėmesio: asmenys, užsisakę 13 dienų kelionių paketą, šią dieną toliau ilsėsis viešbutyje.

12(13) diena
Atvykimas į Lenkiją, Varšuvos Šopeno oro uostą.
Dėmesio: asmenys, užsisakę 13 dienų kelionių paketą, šią dieną turės pervežimą į oro uostą ir skrydį į Lenkiją.

 

zemelapis

 

Vizos

Vizų nereikia, tačiau reikia įsigyti turisto kortelę parduodama oro uoste. Kaina apie 10 USD.Dominikos Respublika. Skrydis iš Lenkijos.

Kelionės datos:
lapkričio mėn. 8, 19, 29 dienomis,
gruodžio mėn. 10, 20, 30 dienomis,
sausio mėn. 10, 21, 31 dienomis,
vasario mėn. 11, 21 dienomis,
kovo mėn. 14, 25 dienomis,
balandžio mėn. 4, 15, 25 dienomis.


Dėl garantuotų išvykimų datų ir kainų teirautis turizmo agentūroje.

 

Į kainą įskaičiuota

Tiesioginis skrydis Dreamliner lėktuvu, oro uosto mokesčiai, pervežimai autobusu, pateikta programa, apgyvendinimas viešbutyje, pusryčiai, vadovas Dominikos respublikoje, TU Europos draudimas (NNW, KL, CP, pagalba ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Turisto kortelė Dominikos respublikoje (apie $ 10). Papildomos išvykos norintiems, papildomi užkandžiai ir gėrimai, ir asmeninės išlaidos. Dalyvavimas ekskursinėje programoje (mokestis privalomas, mokamas vietoje, maždaug $ 150), taip pat vietiniai gidai ir arbatpinigiai aptarnaujančiam personalui.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu

Kelionių agentūra "ARAKS TURAS"
J.Basanavičiaus 25, Vilnius
Telefonas: +370 607 22227
El. paštas:
info@araksturas.lt    
www.araksturas.lt