uždaryti

Karibų žavesys - Dominikos Respublika (DAR)

Poilsinis ir pažintinis turas iš Lenkijos.
Tiesioginis skrydis iš Lenkijos, Varšuvos Šopeno oro uosto.
Ekskursijos vedamos lenkų kalba.
Šalis - Dominiko Respublika. Kurotas - Puerto Plata.
Programos kodas - DAR.
5 dienos pažintinio turo ir poilsis Dominikos Respublikoje! 

Puerto plata - gintarinė salos sostinė ● Salto de Jimenoa krioklys ● Santo Domingas ● Los Tres Ojos - magiškas olų pasaulis ● Altos de Chavon - miestas ant koralų rifų ● Saonos sala - gražiausi Karibų jūros paplūdimiai ● Dominikos vienuolynas - Higvėjus ● Punta Kana - prabanga pasiekiama ranka ● Samana ir El Limon krioklys - rojus žemėje ● Poilsis prie jūros

1 diena
Grupė susirenka oro uoste iki skrydžio likus 3h. Išvykstama tiesioginiu skrydžiu iš Lenkijos oro uosto į Dominikos respubliką, Puerto Plata, LOT Dreamlineriu. Daugiau informacijos
R.pl/rozklady . Pervežimas į viešbutį Puerto Platoje apylinkėse, nakvynė (pasirinkusiems, vakarienė).

2 diena
Po pusryčių vykstame į Puerto Platos miestą. Aplankysime gintaro muziejų, ten išvysime didžiausius driežų ir vabzdžių inkliuzus gintare. Pakilsime į Isabel de Torres viršūne. Laisvas laikas. Kelionė į Salto de Jimenoa krioklį. Trumpa kelionė po kriokliu kabančiais tiltais ir uolos reljefais. Vyksime į Santo Domingo. Nakvynė viešbutyje. (Maršrutas 360 km). 

3 diena
Po pusryčių aplankysime sostinę - Santo Domingą ir jo įžymybes, tarp jų - pirmąją pasaulio žemyno katedrą Casa de Tostada, Plaza Espana, Alcazar de Colon ir kt. Puerto del Conde ir paminklą Išlaisvinimui, pasivaikščiosime nuostabiame kolonijiniame senamiestyje. Pamatysime pirmąją naujojo pasaulio katedrą; Casa de Tostada, Angelų bažnyčia, Dam gatvę, seniausia Amerikos gynybinį kompleksą Fortaleza Ozama ir dar daugelį kitų. (didelė dalis objektų bus apžiūrimi tik iš išorės). Kelionė į Los Tres Ojos olas. Grįžtame į viešbutį. Nakvosime netoli Santo Domingo (pasirinkusiems, vakarienė). (Maršrutas apie 100 km).

4 diena
Po pusryčių aplankysime mažą miestuką Altos de Chavon. Jau rekonstruotas XVI amžiaus miestelis primena Itališką rojų, įsitaisiusį ant Rio Chavon upės kranto. Akmenimis grįstomis gatvėmis, puoštomis nuostabiomis kinrožėmis ir Bugenvilijomis. Čia rasite bažnyčią, amfiteatrą talpinantį 3000 žmonių, restoranų, galerijų ir rankdarbių parduotuvių.  Laikas savarankiškiems pietums. Po pusryčių atvyksime į Bayahibe. Čia mūsų lauks išplauka  Del Este nacionaliniu parku iki Saona salos, pritraukiančius milžiniškus kiekius turistų dėl savo nepakartojamo grožio paplūdimių. Pakeliui paplaukiosime nuostabiame natūraliame baseine. (Maršrutas apie 270 km).

5 diena
Po pusryčių vykstame ir į Higvėjų. Pakeliui  aplankysime vietinę mokyklą ir ranšą, kurioje galėsite ragauti tropikų vaisius, gerti kavą ir kakavą. Higvėjuje pasivaikščiosime po bazilika Nuestra Senora de la Altagracia. Šia vietą kasmet aplanko tūkstančiai piligrimų iš viso pasaulio. Čia lankėsi ir popiežius Jonas Paulius II. Už papildomą mokestį galėsite pamatyti Boca de Yuma ir paplaukioti Yuma upe. Laikas savarankiškiems pietums. Vykstame į Punta Kaną – patį prabangiausią Dominikos Respublikos kurortą. Ši vieta pritraukia mases poilsiautojų dėl savo nuostabių paplūdimių ir fantastiško koralų rifo. Grįžtame į viešbutį. Nakvosime netoli Santo Domingo (pasirinkusiems vakarienė). (Maršrutas apie 130 km).

6 diena
Po pusryčių išvyksime Sabana de La Mar, kur mūsų laukia kruizas į Los Haitises. Plauksime per nacionalinio parko teritoriją, apsupti nepaprasto grožio tropinio miško, pamatysime Taino indėnų piešinius ant uolų ir pasigrožėsime čia gyvenančiais egzotiniais paukščiais. Išsilaipinsime Santa Barbaros uoste. Autobusu pasieksime gyvulių rančą, kurioje galėsite pajodinėti žirgais iki El Limon krioklio. Laisvas laikas skirtas plaukiojimui. Grįžę į ūkį papietausime (papildoma kaina). Vykstame į Puerto Platą, lydimi nuostabių krantų ir palmių medžių. Vakare pervežimas į jūsų pasirinktą viešbutį. Maitinimas pagal jūsų pasirinktą viešbutį. (Maršrutas apie 460 km).

7-10 diena
Poilsis viešbutyje.

11(12 diena)
Po pusryčių iki 10 h ryto paliekame viešbutį. Iki išvykimo į oro uostą poilsis. Išvykstame į oro uostą Puerto Platą. Skrendame į Lenkiją.
Užsisakiusieji 13 dienų kelionę tęsia poilsį pasirinktame viešbutyje.

12(13 diena)
Atvykstame į Lenkijos oro uostą.
Svarbu! Kelionė į oro uostą Puerto Platoje. 
Užsisakiusieji 13 dienų kelionę, paskutinę dieną turi pervežimą į oro uostą ir skrydis į Lenkiją.

Svarbu! 
Programos punktai gali būti pakeisti, ar sukeičiami vietomis.
Pasas turi galioti dar 6 mėn. po grįžimo iš kelionės datos.

 

dar programa zemelapis

 

Dominikos Respublika, tiesioginis skrydis iš Lenkijos.

Ekskursijos - 5 dienos. 
Kelionės datos:
lapkričio mėn. 8, 19, 29 dienomis,
gruodžio mėn. 10, 20, 30 dienomis,
sausio mėn. 10, 21, 31 dienomis,
vasario mėn. 11, 21 dienomis,
kovo mėn. 4, 14, 25 dienomis,
balandžio mėn. 4, 15, 25 dienomis.


Dėl garantuotų išvykimų datų ir kainų teirautis turizmo agentūroje.

Į kainą įskaičiuota

Užsakomasis skrydis Dreamliner ar kitu panašios klasės lėktuvu į Dominikos Respubliką (tiesioginis skrydis); oro uosto mokesčiai; turistinė programa; pervežimai autobusu su kondicionieriumi; apgyvendinimas viešbučiuose, pagal programos aprašymą: 10 arba 11 viešbučio parų, iš jų 5 nakvynės 3* viešbutyje ir 5 arba 6 naktys (priklausomai nuo skrydžio datų) pasirinktame viešbutyje. Maitinimas: pusryčiai (5 kartai) ekskursijų metu, išsipirkus vakarienes (4 kartai); maitinimas pagal pasirinkto viešbučio aprašymą poilsio metu. Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas; lenkų atstovo pagalba Varšuvos oro uoste; TU EUROPA SA draudimas.

Į kainą neįskaičiuota

Dominikos Respublikos turistinė kortelė (apie 10 USD / asmeniui), įėjimo į lankytinus objektus bilietai, vietiniai gidai, arbatpinigiai personalui, privalomas dalyvavimo ekskursijoje mokestis apie 225 USD / asmeniui, mokamas vietoje, Rainbow atstovui; asmeninės išlaidos; papildomas maitinimas ir gėrimai. Už papildomą mokestį, darant užsakymą galima išsipirkti vakarienes ekskursijų metu.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu

Kelionių agentūra "ARAKS TURAS"
J.Basanavičiaus 25, Vilnius
Telefonas: +370 607 22227
El. paštas:
info@araksturas.lt    
www.araksturas.lt