uždaryti

2019.07.14 - 07.20  466,65 Eur
2019.07.21 - 07.27  549,00 Eur

1 diena

Lenkija

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km

2 diena

Bambergas

Pusryčiai. Vykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Tarp svarbiausių miesto architektūros paminklų – vėlyvosios romanikos ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio Bambergo katedra, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II (vienintelis Vokietijoje palaidotas popiežius, buvęs Bambergo vyskupas); Senoji (XV–XVI a.) ir Naujoji (1704 m.) miesto rotušės, romaninės Šv. Mykolo ir Šv. Jokūbo bažnyčios, barokinė Šv. Martyno bažnyčia. 1993 m. miestas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Po pietų išvykstate Šveicarijos link. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje prie Ulmo.

Šiandien nuvažiuojate ~650 km

3 diena

Liucerna, plaukimas laivu Keturių Kantonų ež.

Pusryčiai. Vykstate į Liucerną. Ekskursija po „Šveicarijos perlu“ laikomą miestą. Miesto simbolis – du mediniai tiltai – Koplyčios ir Malūnų. Pažintis su senamiesčiu, kurio ansamblį sudaro vaizdingi namai, dekoruoti didžiulėmis freskomis, meninėmis iškabomis, su įvairių formų stogais. Laisvas laikas pietums. Siūlome *plaukimą laivu Keturių Kantonų ežeru (~1 val.). Tai ketvirtas pagal dydį Šveicarijos ežeras, apsuptas keturių istorinių kantonų. Plaukiant atsivers Liucernos krantinių, parkų, bažnyčių varpinių ir gynybinių įtvirtinimų bokštai, šalia miesto stūksančių kalnų grandinės su Pilatus viršukalne (2129 m) vaizdai. Žavėsitės nedideliais pakrančių miesteliais: Vitznau, Alpnachstadt, Hergiswill. Vykstate Interlakeno link. Į viešbutį prie Interlakeno atvykstate apie 20 val.

Šiandien nuvažiuojate ~400 km

4 diena

First viršukalnė, Reichenbacho kriokliai, Arės upės kanjonas, Grimsel perėja, Ronos ledynas

Pusryčiai. Vykstate į svajingą Grindelvaldo miestelį. *Lyniniu keltuvu pasikeliate į First viršukalnę (2167 m). Iš čia – 2 val. žygis link kalnuose tyvuliuojančio Bachalpsee ežero. Pietūs. Išvykstate Meiringeno link. Pravažiuodami gėritės Reichenbacho kriokliais. Vykstate į vaizdingą *Arės upės kanjoną. Gėrėdamiesi įspūdingais vaizdais per tiltus, galerijas ir tunelius pėsčiomis einate virš sūkuringos upės 1,4 km ilgio ir 200 m gylio perėja. Apsupti nepakartojamų vaizdų, važiuojate Grimsel perėja, kurios aukščiausia vieta siekia 2165 m virš jūros lygio. Keliaujate prie Ronos ledyno. Pasivaikštote prie Ronos ištakų, aplankote 100 m ilgio krištolo žydrumo *ledo tunelį. Kiekvienais metais Ronos ledyne iš naujo išskaptuojamas tunelis leidžia gėrėtis ledynu iš vidaus. Apie 20 val. grįžtate į viešbutį prie Interlakeno.

Šiandien nuvažiuojate ~185 km

5 diena

Jungfraujoch viršukalnė, Aletčo ledynas, Trumelbacho kriokliai

Pusryčiai. *Traukiniu pasikeliate į Jungfraujoch viršukalnę (3475 m), kur aukščiausiai Europoje kalnuose įrengta geležinkelio stotis. Per trumpą laiką žalius slėnius pakeičia sniegu padengtos viršukalnės. Atvykusiųjų laukia ledo rūmai su ledo skulptūrų galerija, Sfinkso terasa, nuo kurios atsiveria nepakartojami vaizdai į didžiausią Alpėse Aletčo ledyną, užimantį daugiau kaip 120 km2 plotą. Ledynas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldą. Čia taip pat rasite restoranus, kavinukes, suvenyrų parduotuvėles. Po pietų sustojate pasigrožėti kalno viduje esančiais *Trumelbacho kriokliais, kuriuos maitina tirpstančio ledyno vanduo. Išvykstate Vokietijos link. Nakvynė viešbutyje prie Ulmo.

Šiandien nuvažiuojate ~400 km

6 diena

Rotenburgas prie Tauberio

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, pakeliui trumpam sustojate gražiame Bavarijos miestelyje Rotenburge prie Tauberio upės. Miestas apjuostas gynybinėmis sienomis, išvagotas siaurų grįstų gatvelių. Apžiūrite Rotušę, kilmingųjų rezidencijomis nusėtą Herrngasse prekybinę gatvę. Papietavę tęsiate kelionę per Vokietiją. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio

Šiandien nuvažiuojate ~655 km

7 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną. 

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~4370 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas – 6 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 300–350 CHF už visus (*) pažymėtus objektus
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis

Kelionių agentūra "ARAKS TURAS"
J.Basanavičiaus 25, Vilnius
Telefonas: +370 607 22227
El.
paštas:
info@araksturas.lt    
www.araksturas.lt