uždaryti
Kelionės aprašymas
 
2018 07 26 - 07 29 Trukmė: 3 n. - 479,00 EUR
 

1   diena

Skrydis: Vilnius – Odesa. Atskridę į oro uostą, *vietiniu transportu vykstate į Odesą. Apsistojate viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Odesos apylinkėse.

2   diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ekskursija po Odesos miestą. Išvystate Odesos katedrą ir paminklą kunigaikščiui Voroncovui, viešosios bibliotekos pastatą. Aplankote 1825 m. pastatytus Tolstojaus *rūmus, kur susipažįstate su įsūdinga paveikslų galerija bei dailės muziejumi. Pasivaikštote pagrindine prekybos alėja Odesos centre– miesto sodu. Pajūrio bulvare išvystate Odesos garsiausius pastatus ir paminklus.Susipažistate su Deribasovo gatve, kur gausu architektūros šedevrų ir paminklų kino filmo „Dvylika kėdžių“ personažams. Grožitės 1887 m. baigtu statyti baroko stiliaus *Operos ir baleto teatru. Pastato išorė, ir vidus sužavi savo elegantiška prabanga, o akustika jame tiesiog unikali. Keliaujate iki Potiomkino laiptų – 192 akmeniniai laipteliai kyla į 24 m aukštį. 1837 m. šiuos laiptus, kaip dovaną savo žmonai Elžbietai, pastatė princas Aleksandras Vorontsovas. Šie laiptai tituluojami vienais gražiausių visoje Europoje, o nuo jų atsiverianti panorama tiesiog stulbinanti. Esant galimybei, siūlome apsilankyti spektaklyje Operos ir baleto teatre (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje Odesos apylinkėse

Savaitgalis Odesoje - Juodosios jūros perleSavaitgalis Odesoje - Juodosios jūros perle
Ukraina. Odesa
Odesa. Operos ir baleto teatras
Savaitgalis Odesoje - Juodosios jūros perleSavaitgalis Odesoje - Juodosios jūros perle
Operos ir Baleto teatro vidus
Potiomkino laiptai

3   diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba tęsiate ekskursiją. *Odesos katakombos – tai požeminis labirintas sukurtas maždaug prie du šimtus metų kalkakmenio kasybos metu. Sie tuneliai laikomi pačiais ilgiausiais požeminiais tuneliais pasaulyje ir yra išsiraizgę po visą Odesos miestą ir regioną apie 2500 km. Vykstate į *Archeologijos muziejų, kuriame eksponuojami įvairių epochų eksponatai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba pasivaikščiojimas po vietinių suvenyrų ir amatininkų dirbinių krautuvėles. Vakare, esant galimybei, siūlome vakarą nacionalinėje užeigoje (už papildomą mokestį).

Savaitgalis Odesoje - Juodosios jūros perleSavaitgalis Odesoje - Juodosios jūros perle
Odesa. Katakombos
Archeologijos muziejus
Savaitgalis Odesoje - Juodosios jūros perleSavaitgalis Odesoje - Juodosios jūros perle
Odesos pakrantė
Odesos pakrantė

4   diena

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu išvykstate į oro uostą. Skrydis: Odesa – Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis: Vilnius – Odesa – Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
 • 3 nakvynės 3 viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai),
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

1 – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės.

Pastabos

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai kelionės metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 30 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 •  
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, registruojamas orlaivio bagažas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.