uždaryti

Buenos dias Kuba

 

Kaina nuo 1400 €

Magiškoji Havana ir Hemingvėjus vienintelė prancūzų kolonija Kuboje Cienfuegos Trinidadas - miestas, kuriame sustojo laikas tikri cigarai ir romas Santiago de Cuba - muzikali salos sostinė tolimieji rytai - Baracoa poilsis Varadere

 

1 diena
Susitikimas prie „Rainbow Tours“ stendo oro uoste likus 3 valandoms iki skrydžio. Užsakomasis tiesioginis skrydis į Varaderą LOT Dreamliner tipo ar panašiu orlaiviu. Skrydžių laikus prašome tikrinti
. Atvykus - pasų kontrolė ir susitikimas su kelionės vadovu, tada pervežimas į viešbutį Havanoje. Vakarienė ir nakvynė.
2 diena
Po pusryčių laukia ekskursija po salos sostinę - Havaną, lankysime uostą saugantį Morro fortą, Katedros aikštę, pasivaikščiosime po senamiestį, kur lankysime vietas, susijusias su Ernestu Hemingvėjumi („Ambos Mundos“ viešbutį ir „Bodequita del Medio“ barą), turgaus aikštę ir barokinę katedrą. Apsilankysime romo muziejuje „Bocoy“. Pietūs pageidaujantiems už papildomą mokestį (apie 20 CUC). Po pietų lankome naująją Havaną - Kapitolį ir Operą. Vėliau pravažiuojame pro Miramar ir Cubanacan rajonus (prieš revoliuciją buvę turtingi rajonai). Vakarienė. Vakare norintieji gali pamatyti šou (apie 80 €). Nakvynė viešbutyje.
3 diena
Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Havana. Lankome Revoliucijos aikštę, Revoliucijos muziejų, Kolumbo kapines. Popiet skiriamas laikas savarankiškam miesto tyrinėjimui. Vakare vakarienė ir nakvynė. Pageidaujantiems už papildomą mokestį (apie 30 €/asm.) siūlome žygį „Hemingvėjaus takais“, aplankant rašytojo namus „Finca Viglia“ ir jo mėgiamą valgyklą „Floridita“, kur paragausime garsiojo daiquiri.
4 diena
Po pusryčių paliekame Havaną. Važiuojame pro Pinar del Rio, miestą, garsų tabako augintojais, į Valle de Vinales - nacionalinį parką su milžiniškomis kalkakmenio iškasenomis. Aplankysime Indėnų Grotą (atrasta 1951 m.) ir pamatysime išlikusius piešinius urvuose.  Pietūs už papildomą mokestį (apie 20 CUC). Grįžimas į viešbutį Havanoje vakarienei ir nakvynei. Grįžtant  apsilankysime Orchidėjų fabrike. Vakare, pageidaujantiems už papildomą mokestį, pasiūlysime apsilankymą viename muzikinių klubų, kur galėsite pasiklausyti vietinių muzikantų, atliekančių legendinės grupės Buena Vista Social Club dainas. Maršrutas apie 350 km.
5 diena
Po pusryčių vykstame į Playa Giron ir Guamą. Apsilankymas krokodilų fermoje ir trumpas kruizas Zapata pusiasalio kanalais. Pietūs už papildomą mokestį (apie 20 CUC). Toliau vykstame į Sjenfuegosą - miestą, dažnai vadinamą Kubos „Pietų perlu“, kuris, dėka išlikusios kolonijinės architektūros, laikomas viena gražiausių salos vietų. Aplankysime istorinį Pueblo Nuevo centrą, Jose Marti parką, Katedrą, Palacio de Valle ir Paseo del Prado - ilgiausią pėsčiųjų gatvę Kuboje. Nakvynė viešbutyje Sjenfuegoso miesto apylinkėse (viskas įskaičiuota). Maršrutas apie 300 km.
6 diena
Po pusryčių laukia pažintis su tipišku, vienu geriausiai kolonijinę architektūrą išsaugojusiu miestu Kuboje - Trinidadu, įtrauktu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas žavi akmenuotomis gatvelėmis, Plaza Mayor aikšte, pranciškonų vienuolynu, buvusiais „cukraus barono“ rūmais, Canchanchara - taverna, garsėjančia savo vietiniu gėrimu, gaminamu iš medaus, citrinos ir romo. Pietūs už papildomą mokestį (apie 20 CUC). Laisvas laikas savarankiškam miesto tyrinėjimui arba grįžimas į viešbutį poilsiui. Vakarienė ir nakvynė Trinidado apylinkėse (viskas įskaičiuota). Maršrutas apie 80 km.
7 diena
Po pusryčių vykstame į Kamagvėjų. Pakeliui aplankome Santi Spiritus ir apžvalgos aikštelę į Valle de los Ingenios (Cukraus slėnis) - tai cukranendrių plantacijos, kaimai, apgyvendinti vergų palikuonių, bei cukraus barono rūmai. Pietūs už papildomą mokestį (apie 20 CUC). Pažintis su Kamagvėjaus miestu: San Juan de Dios aikštė, Karmen aikštė, Nuestra Señora de la Soledad bažnyčia, pirklių namai, Ignacio Agramonte  - nacionalinio didvyrio - namai. Nakvynė viešbutyje Kamagvėjaus apylinkėse. Vakarienė už papildomą mokestį. Maršrutas apie 250 km.
8 diena
Po pusryčių vykstame į Holginą. Atvykus laikas pietums (už papildomą mokestį, apie 20 CUC). Pažintinė ekskursija: Calixto Garcia - nepriklausomybės karo didvyrio - aikštė, San Isidoro katedra, Istorijos muziejus, Kryžiaus kalnas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Maršrutas apie 300 km.
9 diena
Po pusryčių važiuojame į Barakoą - atvykstame popiet arba vakare. Laisvas laikas. Įsikūrimas viešbutyje. Valarienė ir nakvynė. Maršrutas apie 300 km.
10 diena
Laisvas laikas Barakoa mieste, autobusas į Maguana paplūdimį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
11 diena
Po pusryčių paliekame Barakoa ir vykstame į Kubos Santjagą. Pakeliui pravažiuojame sukarintą Guantanamo zoną. Vakarienė ir nakvynė viešubtyje Kubos Santjage.
12 diena
Po pusryčių laukia pažintis su Kubos Santjagu: lankysime Nekaltosios Mergelės Marijos - svarbiausios Kubos šventosios - šventyklą, San Pedro de la Roca tvirtovę, Diego Velaskeso (Kubos užkariautojo) namą, katedrą, calle Pedro Pico - laiptai tarp aukštutinio ir žemutinio miestų, Santa Efigenia kapines (jose - žymių Kubos žmonių kapavietės) bei garsiuosius Moncada barakus - tai vieta, kurią nesėkmingai puolė revoliucionieriai, vedami jaunojo Fidelio Kastro. Pietūs už papildomą mokestį (apie 20 CUC). Po pietų arba vakarop važiuosime i Kubos Santjago arba Holgino oro uostą (skrydis vakare arba naktį). Atskridus į Havaną autobusu pasieksime viešbutį Varadere. Laisvas laikas. Maršrutas apie 50 km.
13-14 dienos
Poilsis Varadere. Pageidaujantys gali užsisakyti papildomų ekskursijų, kruizų iki artimiausių salų, nardymą tarp rifų (nuo 80 €).
15 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą Varadere. Skrydis į Varšuvą LOT Dreamliner tipo ar panašiu orlaiviu (tiesioginis skrydis).
16 diena
Atvykstame į Lenkiją.
Dėmesio! Programa ir lankomų vietų eiliškumas gali keistis.
APGYVENDINIMAS
Ekskursijų metu - 3* viešbučiuose (11 nakvynių). Kambariai dviviečiai su vonia ir tualetu, paprasti, bet tvarkingi ir gerai prižiūrimi. Svečiai viešbutyje gali naudotis baru, restoranu ir kartais baseinu. Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė (dažniausiai savitarnos principu), Sjenfuegose ir Trinidade - „viskas įskaičiuota“.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
skrydis į Varšuva - Varaderas - Varšuva užsakomuoju reisu, vidinis skrydis Kubos Santjagas arba Holginas - Havana, oro uosto mokesčiai, kelionė patogiu autobusus su oro kondicionieriumi, nakvynės viešbučiuose (14 nakvynių), maitinimas pagal programą, pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal, draudimas TU Europa (standartinis: CP, nelaimingi atsitikimai, KL ir bagažas), vietinio gido, lenkų kelionės vadovo Kuboje  bei „Rainbow Tours“ atstovo Varšuvos oro uoste paslaugos.
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
bilietai į mokamas vietas ir arbatpinigiai (būtina turėti apie 175 €), vietinės ekskursijos ir asmeninės išlaidos.
PAPILDOMA INFORMACIJA
Skrydis
Skrydis patogiu Dreamliner LOT tipo orlaiviu su galimybe pasirinkti klasę. Ekonominėje klasėje maistas ir gėrimai mokami, kainos nurodytas „Sky bar“ meniu. Premium Club ir Business Elite klasėje maistas ir gėrimai įskaičiuoti į bilieto kainą, be to padidinamas bagažo limitas. Visose klasėse veikia pramoginė sistema, atskiri ekranai įstaisyti prie kiekvienos sėdynės. Nesant galimybei skristi Dreamliner orlaiviu, jis bus keičiamas panašaus standarto orlaiviu. Skrydis tiesioginis.
Vizos
Viešint Kuboje būtina turėti turisto kortelę, kurią kiekvienas gaus oro uoste Varšuvoje registracijos metu (turisto kortelė įskaičiuota į kelialapio kainą). Pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesiai nuo sugrįžimo datos.

 

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Mob.telefonas: +37060722227
El
.paštas:
info@araksturas.lt  www.araksturas.lt