uždaryti

Kuba - sala karšta kaip ugnikalnis (de luxe)

 

Kaina nuo 2142 €

Varaderas Santa Klara Trinidadas Sjenfuegosas Guama Pinar del Rio Havana
 

1 diena
Žemiau nurodyta programa prasideda nuo nakvynės Havanoje, taip pat, yra tikimybė, kad kelionė prasidės nuo  nakvynės Santa Klara, Cienfuegos arba Trinidado apylinkėse (tada ekskursinė programa bus atvirkšti, t.y. ekskursijas pradėsime nuo Cienfuegos, Santa Klara ir/arba Trinidado).
Susitikimas Varšuvos Šopeno oro uoste, naujajame terminale, išvykimo salėje šalia „Rainbow Tours“ stendo (nr.270), 3 val. prieš skrydį. Prieš išvykstant, prašome pasitikrinti skrydžių laikus. Skrydis į Varaderą vykdomas užsakomuoju LOT Dreamliner lėktuvu arba kitu plačiu lėktuvu (tiesioginis skrydis).
Atvykimas į Varaderą, įvažiavimo į šalį formalumų tvarkymas, susitikimas su atstovu. Pervežimas į viešbutį Havanoje. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
2 diena
Pusryčiai. Ekskursija po Kubos sostinę - Havaną. Aplankysime Moro fortą, Katedros aikštę, pasivaikščiosime po senamiestį, kur rasime vietas, susijusias su garsiu rašytoju Ernestu Hemingvėjumi („Ambos Mundos“ viešbutį, barą „Bodequita del Medio“), turgaus aikštę, barokinę katedrą. Vėliau apsilankysime romo fabrike „Bocoy“. Pietūs už papildomą mokestį (apie 20 CUC).  Po pietų apsilankysime naująją Havaną: Kapitolį ir Operą. Vėliau pervežimas per Miramar ir Cubanacan apylinkes (prieš revoliuciją - tai turtuolių apylinkės). Vakarienė. Pageidaujantiems - vakaro pasirodymas (apie 80 EUR). Nakvynė.
3 diena
Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Havana. Lankome Revoliucijos aikštę, Revoliucijos muziejų, Kolumbo kapines. Popiet skiriamas laikas savarankiškam miesto tyrinėjimui. Vakare vakarienė ir nakvynė. Pageidaujantiems už papildomą mokestį (apie 30 EUR/asm.) siūlome žygį „Hemingvėjaus takais“, aplankant rašytojo namus „Finca Viglia“ ir jo mėgiamą valgyklą „Floridita“, kur paragausime garsiojo daiquiri.
4 diena
Po pusryčių paliekame Havaną. Važiuojame pro Pinar del Rio, miestą, garsų tabako augintojais, į Valle de Vinales - nacionalinį parką su milžiniškomis kalkakmenio iškasenomis. Aplankysime Indėnų Grotą (atrasta 1951 m.) ir pamatysime išlikusius piešinius urvuose.  Pietūs už papildomą mokestį (apie 20 CUC). Grįžimas į viešbutį Havanoje vakarienei ir nakvynei. Grįžtant  apsilankysime Orchidėjų fabrike. Vakare, pageidaujantiems už papildomą mokestį pasiūlysime apsilankymą viename muzikinių klubų, kur galėsite pasiklausyti vietinių muzikantų atlienčiam Buena Vista Social Club dainas. Maršrutas apie 350 km.
5 diena
Po pusryčių vykstame į Playa Giron ir Guamą. Apsilankymas krokodilų fermoje ir trumpas kruizas Zapata pusiasalio kanalais. Pietūs už papildomą mokestį (apie 20 CUC). Toliau vykstame į Sjenfuegosą - miestą, dažnai vadinamą Kubos „Pietų perlu“, kuris, dėka išlikusios kolonijinės architektūros, laikomas viena gražiausių salos vietų. Aplankysime istorinį Pueblo Nuevo centrą, Jose Marti parką, Katedrą, Palacio de Valle ir Paseo del Prado - ilgiausią pėsčiųjų gatvę Kuboje. Nakvynė viešbutyje Sjenfuegoso miesto apylinkėse. Maršrutas apie 300 km.
6 diena
Po pusryčių važiuojame Santa Klara link. Apsilankysime Guevara Memoriale (asmeniniai Che daiktai). Pietūs už papildomą mokestį. Pervežimas Trinidado link. Pakeliui apsilankysime Valle de los Ingenios - cukranendrių plantacijoje, kaime, kur gyvena vergų palikoniai, o taip pat apsilankysime Manaca Iznaga vietovėje. Vakarienė ir nakvynė Trinidado apylinkėse. Pervežimas į Casa de la Musica - kviečiame sudalyvauti tipinėse šokiuose. Maršrutas apie 380 km.

7 diena
Po pusryčių ekskursija į  tipinį, vieną geriausiai kolonijinę architektūrą išsaugojusių miestų Kuboje - Trinidadą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas žavi akmenuotomis gatvelėmis, Plaza Mayor aikšte, pranciškonų vienuolynu, „cukraus barono“ rūmais, Canchanchara - taverna, garsėjančia savo vietiniu gėrimu, gaminamu iš medaus, citrinos ir romo. Pietūs už papildomą mokestį. Laisvas laikas savarankiškam miesto tyrinėjimui arba grįžimas į viešbutį poilsiui. Vakarienė ir nakvynė Trinidado apylinkėse. Maršrutas apie 40 km.

8 diena
Po ankstyvų pusryčių išsiregistravimas iš viešbučio.
- Klientams, išskrendantiems į Lenkiją - pervežimas į Varadero oro uostą. Skrydis į Lenkiją (tiesioginis skrydis).
- Klientams, pasirinkusiems poilsį - pervežimas į pasirinktą viešbutį esanti Varadero  (galimas pervežimas į via oro uostą).
9 diena
Atvykimas į Varšuvą.
DĖMESIO! Kai kurie kelionės programos punktai ar objektų eiliškumas gali keistis.
APGYVENDINIMAS
Apgyvendinimas 4* arba 5*viešbučiuose (7 nakvynės). Dviviečiai kambariai su kondicionieriais, vonios kambariu. Svečių patogumui: baras, restoranas, baseinas. Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė Havanoje ir Sjenfuegose, Trinidade - viskas įskaičiuota maitinimas.
Pageidaujantiems už papildomą mokestį yra galimybė savaitei pratęsti poilsį Kuboje.
Viešbučiai pasirinkimui: 3* Gran Caribe Sun Beach, 3+* Bellevue Puntarena Playa Caleta, 4* Bellevue Palma Real, 4* Sol Sirenas Coral, 4* Be Live Experience Turquesa, 4* Barcelo Solymar Arenas Blancas, 4* Melia Las Antillas, 4+* Memories Varadero Beach Resort, 4+* Iberostar Tainos, 5* Blau Marina Varadero, 5* Iberostar Laguna Azul, 5* Melia Peninsula Varadero, 5* Melia Marina Varadero, 5* Paradisus Princesa del Mar, 5* Iberostar Varadero.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Tiesioginis skrydis užsakomaisiais reisais, oro uosto mokesčiai, turistinė kortelė, pervežimas patogiu autobusu arba mikroautobusu, apgyvendinimas viešbučiuose, maitinimas kaip nurodyta aprašyme, pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas, draudimas, lenkiškai kalbantis atstovas ir lenkiškas gidas Kuboje, „Rainbow Tours“ atstovo Lenkijos oro uoste paslaugos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Įėjimo bilietai, vietiniai gidai, bei kiti privalomi mokesčiai (viso apie 125 EUR) - privalomai mokami atstovui. Išskridimo iš šalies mokestis (apie 25 CUC/asm.), papildomos ekskursijos ir asmeninės išlaidos.

100% garantuotas išvykimas

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +37060722227
El
.paštas
info@araksturas.lt.  www.araksturas.lt