uždaryti

Mauricijus ir Reunjonas: įėjimas į rojų

 

PROGRAMA
Kaina nuo 1690 €

Lemorn Brabanto pusiasalis gepardai, liūtai, zebrai, milžiniški vėžliai ir beždžionės Casela parke arbatos ir vanilės plantacijos Piton de la Fournuaise ugnikalnis „Nuotakos nuometas“ ir „Jaučio nosis“ poilsis turkio mėlynumo lagūnoje vandens sportas ir pasivaikščiojimas „vandenyno dugnu“ - stikliniu povandeninio laivo dugnu

1 diena
Susitikimas Varšuvos F. Šopeno oro uoste prie „Rainbow“ stendo, likus 2 valandoms iki skrydžio. Skrydžių tvarkaraščius prašome pasitikslinti . Tiesioginis skrydis į Mauricijų.

2 diena
Atvykstame į Mauricijų. Keliaujame iki kolonijinio Labourdonnais namo - vietos, kuri atskleis XIX a. Mauricijaus elito gyvenimo būdą. Gražus, restauruotas pastatas, pastatytas 1859 m., slepia daugybę paslapčių, jį supa tropinių augalų sodas. Važiuojame iki seniausio botanikos sodo pietiniame pusrutulyje, kurio plotas užima beveik 37 ha. Išvysime gigantiškąsias viktorijas - vandens augalus, daugiausiai sutinkamus Amazonės baseine, vadinamus „vandens lėkštėmis“. Dienos pabaigoje lankomės cukraus muziejuje, kur sužinosime ne tik cukraus istoriją, bet ir kaip kadaise atrodė cukraus industrija saloje. Važiuojame į viešbutį, vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 30 km).
3 diena
Pusryčiai. Lankome Port Lusią - salos sostinę, prasidėjusią nuo Aapravasi Ghat - grupelės pastatų, įtrauktų į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kurie 1849-1923 metais veikė kaip vartai ekonominiams migrantams iš Indijos. Iki šių dienų išlikę pagrindiniai vartai, buvusi ligoninė ir kai kurie gyvenamieji pastatai. Aplankysime Blue Penny muziejų, skirtą salos istorijai ir menui. Kolekcija apima antikvarinius jūrmylių žemėlapius, paveikslus, skulptūras, graviūras ir pinigus, taip pat ir žymiuosius vieno ir dviejų pensų nominalo pašto ženklų pavyzdžius, išleistus 1847 m. Mauricijuje. Šie ženklai, atspausdinti graviūromis po 500 vienetų, yra itin vertinami filatelistų kaip vieni iš rečiausių pasaulyje, kurių, tikėtina, išlikę tik 27 kopijos.
Lankomės gamtos istorijos muziejuje, kur pamatysime Dodo paukštį. Vėliau laukia Parlamentas ir Fort Adelaide citadelė, su 1834 m. statytais įtvirtinimais, nuo kurių atsiveria nepaprasti vaizdai į sostinę ir Mokos kalnus. Laisvas laikas turguje, kur galėsite nusipirkti šviežių vaisių ir daržovių, taip pat suvenyrų už patrauklią kainą. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 30 km).
4 diena
Po pusryčių vykstame į Trou-aux Cerfs - nebeveikiantį ugnikalnio kraterį bei aukščiausią tašką Curepipe, bee, mokslininkai tiki, kad ugnikalnis gali bet kuriuo momentu pabusti. Važiuojame Chamarel kalvomis. Šios vietos ypatumas yra pastelinių vaivorykštės spalvų žemė. Tai nepakartojamas gamtos sukurtas grožis. Chamarel apylinkės taip pat garsėja kavos kultivavimu. Apsilankysime Casela parke, kur 14 hektarų miško plote išvysime nematytų paukščių, taip pat zebrų, liūtų, gepardų, vėžlių ir daugybę beždžionių. Dienos išvyką užbaigsime salos vakarinės dalies - Le Morne Brabant pusiasalio - lankymu. Tai nepaprasta vieta, 2008 m. įtraukta į UNESCO sąrašą. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 120 km).
5 diena
Po pusryčių mėgausimės pojūčius pažadinančia išvyka į arbatos plantaciją, kur pamatysime ne tik kaip gaminamas šis nuostabus gėrimas, bet taip pat romas ir eteriniai aliejai. Pakeliui pamatysime kaip išgaunama vanilė. Vėliau vyksime į Ganga Talao vulkaninį ežerą, esantį 1800 metrų virš jūros lygio, kur rasime švenčiausią induistų vietą Mauricijuje - šventyklą, skirtą Šivai. Taip pat lankysimės La Vanille krokodilų parke - vaizdingame idiliškame gamtos rezervate, užimančiame daugiau kaip 3,5 ha plotą. Susitiksime su Nilo krokodilu, didžiuliais vėžliais ir gražuoliais drugeliais. Prieš grįžtant į viešbutį sustosime prie Ročesterio krioklio. Vakarienė ir nakvynė. (maršrutas apie 100 km)
6 diena
Pusryčiai. Po jų - skrydis į Reunjoną (apie 11 val.). Neįtikėtinai žalia, rojų primenanti Reunjono sala pasižymi saule, turkio spalvos vandenynu, gražiomis įlankomis, ananasų ir vanilės plantacijomis bei tropinėmis džiunglėmis, kuriose auga laukinės orchidėjos ir neįprasti mūsų akiai augalai. Taip pat čia rasime gaivius krioklius, ugnikalnius ir lavos laukus. Pažintį su Reunjonu pradėsime nuo Salazie miestelio, įsikūrusio šalia vaizdingų bananų plantacijų. Pakeliui mėgausimės kalnų, masyvių šlaitų, krioklių (tarp jų ir garsusis „Nuotakos nuometas“) kraštovaizdžiu. Pasivaikščiosime miestelyje, pamatysime nedidelę senovinę bažnyčią. Vėliau važiuojame į Hell-Bourg miestelį, išsiskiriantį spalvinga kreoliška architektūra. Keliaujame į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. Vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 100 km).
7 diena
Anksti po pusryčių važiuojame į salos pietus Saint-Pierre kryptimi, mūsų tikslas - populiariausia salos vieta, vis dar rūkstantis Piton de la Fournuaise ugnikalnis (2632 m virš jūros lygio). Keliaujant į pietus galima stebėti besikeičiantį kraštovaizdį, nuo džiunglių pereinantį prie sunkesnio, sukietėjusios lavos suformuoto reljefo. Regionui būdingi tamarindai ir akacijos. Keliaujame iki pietvakarinės pakrantės, čia sustosime Bous Court miestelyje, nuo kurio atsiveria gražus vaizdas į Grand Bassin kaimelyje. Važiuojame žemyn iki Nez de Boeuf - „jaučio nosies“, kanjono, kuris iš tiesų yra seno ugnikalnio vidus. Pravažiuojame Plaine des Sables, nedidelės, tačiau neįprastų spalvų lygumos ugnikalnio papėdėje, primenančios mėnulio kraštovaizdį. Sustosime Pas de Bellecombe apžvalgos aikštelėje (~2311 m virš jūros lygio), iš kurios galėsime grožėtis vaizdu į Piton de la Fournaise ungikalnį. 
Popiet lankomės „Cite du Volcan“ muziejuje, o tada keliaujame iki Piton Sainte Rose miestelio. Tai ypatinga vieta Reunjono žmonėms. Po ugnikalnio išsiveržimo 1977 m. lava atitekėjo iki šitos vietos, bet sustojo prie vietinės bažnyčios jos nesunaikindama. Vietiniai tiki, kad tai yra stebuklas. Grįžtame į viešbutį, vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 250 km).
8 diena
Po pusryčių laisvas laikas paskutinės minutės pirkiniams ir išsiregistravimui iš viešbučio. Keliaujame iki salos sostinės Sen Deni (Saint Denis). Ekskursiją pėsčiomis pradėsime nuo pajūrio promenados, vadinamos Barachois. Pamatysime miesto rotušę, katedrą, šv. Jokūbo bažnyčią ir kinišką šventyklą. Keliaujame iki gėlių-daržovių turgaus ir botanikos sodo. Skrydis į Mauricijų. Grįžtantys į Lenkiją turistai vežami į oro uostą. Pasiliekantys poilsiui vežami į pasirinktą viešbutį.
9 diena
Atvykstame į Lenkiją.
Dėmesio! Programos objektai arba lankymo eiliškumas gali keistis.
Apgyvendinimas išvykos metu
Aanari viešbutis įsikūręs vakarinėje Mauricijaus pakrantėje, Flip en Flac miestelyje. Tai antra pagal populiarumą (po Grand Bay) turistinė kryptis saloje, pilna restoranų, klubų, barų ir suvenyrų parduotuvių; ilga pakrantės linija traukia tiek turistus, tiek vietinius gyventojus. Viešbutyje yra 50 patogių dviviečių kambarių su privačiu vonios kambariu.Superior tipo kambariai (21-29 m2) su vaizdu į kalnus, neturi balkono, galima pastatyti papildomą lovą trečiam asmeniui. Kambariuose yra palydovinė televizija, seifas, individualiai valdomas oro kondicionierius, mini baras (už papildomą mokestį), arbatinukas, plaukų džiovintuvas. Vietinė kategorija: ***.
Į kainą įskaičiuota:
skrydis Dreamliner ar panašaus tipo orlaiviu į Mauricijų, pervežimai oro uostas - viešbutis-  oro uostas, transportas pagal programą, vidiniai skrydžiai, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas viešbutyje, atstovo ir grupės vadovo paslaugos turo metu, TU Europa draudimo paketas (NNW, KL, CP, Assistance ir bagažas).
 Į kainą neįskaičiuota:
papildomos ekskursijos pageidaujantiems, papildomas maitinimas ir gėrimai, asmeninės išlaidos. Privalomas dalyvavimo programoje išlaidos (mokėti atvykus), tarp jų ir įėjimo bilietai, arbatpinigiai, mokesčiai ir pan. (apie 150 €).

 

Kelionės datos (9/ 16 dienų):

 

2017 01 16 - 01 24
2017 01 23 - 01 31
2017 01 30 - 02 07
2017 02 06 - 02 14
2017 02 13 - 02 21
2017 02 20 - 02 28
2017 02 27 - 03 07
2017 03 06 - 03 14
2017 03 13 - 03 21
2017 03 20 - 03 28

 

100% garantuotas išvykimas

 

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +37060722227
El
.paštas
info@araksturas.lt.  www.araksturas.lt