uždaryti

Mauricijus - atostogų rojus (Iš Varšuvos)

 

 

PROGRAMA
Kaina nuo 1480 €

Port Luisas  paukštis Dodo - salos simbolis  Septynių spalvų žemė turkio žydrumo lagūna koraliniai rifai milžiniški Casela parko vėžliai karališkoji viktorija aktyvus poilsis, nardymas, žvejyba, parasparniai

 

1 diena
Susitikimas Varšuvos F. Šopeno oro uoste prie „Rainbow Tours“ stendo, likus 2 valandoms iki skrydžio. Skrydžių tvarkaraščius prašome pasitikslinti
. Tiesioginis skrydis į Mauricijų.
2 diena
Ryte atvykstame į Mauricijų. Laisvas laikas poilsiui. Vakarienė viešbutyje.
Atostogos Mauricijuje yra puiki idėja europietišką žiemą praleisti šiltame maloniame klimate. Sala tikrai turi ką pasiūlyti. Šalia nuostabių paplūdimių su smulkiu švariu smėliu ir turkio mėlynumo vandeniu saloje rasime gražių koralinių rifų, tropinių augalų, neįprastų gyvūnų ir daugybę gamtos stebuklų, kaip kad Septynių spalvų žemė, supanti Chamarel kalvas.
3 diena
Pusryčiai. Keliaujame iki kolonijinio Labourdonnais namo - vietos, kuri atskleis XIX a. Mauricijaus elito gyvenimo būdą. Gražus, restauruotas pastatas, pastatytas 1859 m., slepia daugybę paslapčių, jį supa tropinių augalų sodas. Važiuojame iki seniausio botanikos sodo pietiniame pusrutulyje, kurio plotas užima beveik 37 ha. Išvysime gigantiškąsias viktorijas - vandens augalus, daugiausiai sutinkamus Amazonės baseine, vadinamus „vandens lėkštėmis“. Dienos pabaigoje lankomės cukraus muziejuje, kur sužinosime ne tik cukraus istoriją, bet ir kaip kadaise atrodė cukraus industrija saloje. Važiuojame į viešbutį, vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 30 km).
4 diena
Lankome Port Lusią - salos sostinę, prasidėjusią nuo Aapravasi Ghat - grupelės pastatų, įtrauktų į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kurie 1849-1923 metais veikė kaip vartai ekonominiams migrantams iš Indijos. Iki šių dienų išlikę pagrindiniai vartai, buvusi ligoninė ir kai kurie gyvenamieji pastatai. Aplankysime Blue Penny muziejų, skirtą salos istorijai ir menui. Kolekcija apima antikvarinius jūrmylių žemėlapius, paveikslus, skulptūras, graviūras ir pinigus, taip pat ir žymiuosius vieno ir dviejų pensų nominalo pašto ženklų pavyzdžius, išleistus 1847 m. Mauricijuje. Šie ženklai, atspausdinti graviūromis po 500 vienetų, yra itin vertinami filatelistų kaip vieni iš rečiausių pasaulyje, kurių, tikėtina, išlikę tik 27 kopijos.
Lankomės gamtos istorijos muziejuje, kur pamatysime Dodo paukštį. Vėliau laukia Parlamentas ir Fort Adelaide citadelė, su 1834 m. statytais įtvirtinimais, nuo kurių atsiveria nepaprasti vaizdai į sostinę ir Mokos kalnus. Laisvas laikas turguje, kur galėsite nusipirkti šviežių vaisių ir daržovių, taip pat suvenyrų už patrauklią kainą. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 30 km).
5 diena
Po pusryčių vykstame į Trou-aux Cerfs - nebeveikiantį ugnikalnio kraterį bei aukščiausią tašką Curepipe ir Chimarel kalvose. Šios vietos ypatumas yra pastelinių vaivorykštės spalvų žemė. Tai nepakartojamas gamtos sukurtas grožis. Chamarel apylinkės taip pat garsėja kavos auginimu. Apsilankysime Casela parke, kur 14 hektarų miško plote išvysime nematytų paukščių, taip pat zebrus, liūtus, gepardus, vėžlius ir daugybę beždžionių. Dienos išvyką užbaigsime salos vakarinės dalies - Le Morne Brabant pusiasalio - lankymu. Tai nepaprasta vieta, 2008 m. įtraukta į UNESCO sąrašą.Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 120 km).
6 diena
Po pusryčių mėgausimės pojūčius pažadinančia išvyka į arbatos plantaciją, kur pamatysime ne tik kaip gaminamas šis nuostabus gėrimas, bet taip pat romas ir eteriniai aliejai. Pakeliui pamatysime kaip išgaunama vanilė. Vėliau vyksime į Ganga Talao vulkaninį ežerą, esantį 1800 metrų virš jūros lygio, kur rasime švenčiausią induistų vietą Mauricijuje - šventyklą, skirtą Šivai. Taip pat lankysimės La Vanille krokodilų parke - vaizdingame idiliškame gamtos rezervate, užimančiame daugiau kaip 3,5 ha plotą. Susitiksime su Nilo krokodilu, didžiuliais vėžliais ir gražuoliais drugeliais. Prieš grįžtant į viešbutį sustosime prie Ročesterio krioklio (esant palankioms oro sąlygoms). Vakarienė ir nakvynė. (maršrutas apie 100 km)
7 diena
Laisvas laikas poilsiui ir vietinėms ekskursijoms.
8 diena
Po pusryčių laisvas laikas.
- Klientai, grįžtantys į Lenkiją, vežami į oro uostą.
- Klientai, pasiliekantys savaitei poilsio Mauricijuje, vežami į pasirinktą viešbutį.
9 diena
Atskrendame į Lenkiją.
Dėmesio! Programos objektai arba lankymo eiliškumas gali keistis.
Apgyvendinimas ekskursijų metu

Casuarina viešbutis. Viešbutis įsikūręs šiaurės vakarinėje salos pakrantėje, šalia gražaus paplūdimio, 5 km iki Grand Bay miestelio. Iki balto smėlio paplūdimio Trou-aux Biches, laikomo vienu gražiausiu saloje, apie 100 m. Gultai, skėčiai ir rankšluosčiai paplūdimyje nemokamai. Kambariai dviviečiai, galima pastatyti 1 papildomą lovą. Kambariuose rasite palydovinę televiziją, telefoną, individualiai valdomą oro kondicionieirų, seifą, mini barą, arbatinuką, plaukų džiovintuvą. Jei kambaryje gyvena 3 asmenys, nėra galimybės pastatyti lopšį. Maitinimas ekskursijų metu: pusryčiai ir vakarienė. Vietinė kategorija: ***.
Į kainą įskaičiuota:
skrydis lėktuvu Varšuva - Mauricijus - Varšuva „Dreamliner“ ar panašaus tipo orlaiviu, pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas, transportas pagal programą, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas viešbutyje (7 arba 14 nakvynių), atstovo ir grupės vadovo paslaugos turo metu, TU Europa draudimo paketas (NNW, KL, CP, Assistance ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota:
papildomos ekskursijos pageidaujantiems, papildomas maitinimas ir gėrimai, asmeninės išlaidos. Privalomas dalyvavimo programoje mokestis (įėjimo bilietai, arbatpinigiai ir mokesčiai)-apie 150 €.

 

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +37060722227
El
.paštas
info@araksturas.lt.  www.araksturas.lt