uždaryti

Mauricijus: mora mora ritmu

 

PROGRAMA
Kaina nuo 1690 €

Madagaskaras - raudonoji sala Madagaskaro sostinė Antananaryvas Andasibe - trumpauodegių indrių kraštas didžiausi chameleonai pasaulyje milžiniškų baobabų alėja Isalo parkas - lemūrų namai poilsis Mauricijuje arba pažintinė programa „Mauricijus - atostogų rojus
 

1 diena
Susitikimas Varšuvos F. Šopeno oro uoste prie „Rainbow“ stendo, likus 2 valandoms iki skrydžio. Skrydžių tvarkaraščius prašome pasitikslinti. Skrydis į Antananaryvą (Madagaskaras).

2 diena
Atvykstame į Madagaskarą. Keliaujame į pietus iki Ancirabės (Antsirabe) pro šiai vietai būdingą kalnuotą kraštovaizdį ir į rytus su vešliais atogrąžų miškais. Tankiuose miškuose prieglobstį randa daug nykstančių bei išskirtinai šioje vietoje sutinkamų rūšių. Dėl didelės rikšų gausos ir įvairovės Ancirabė vadinama rikšų sostine. Galima išbandyti populiarųjį „puss puss“ - rikšą, traukiamą žmogaus (į kainą neįskaičiuota). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Ranomafanos apylinkėse (maršrutas apie 390 km).
3 diena
Po pusryčių važiuojame į Ranomafana nacionalinį parką, kur galima pamatyti tik Madagaskare gyvenančius chameleonus, retas roplių bei varliagyvių rūšis. Dėl neįprastos ropliams kūno sandaros (kojos po kūnu) chameleonai gali judėti šakomis, sveriančiomis mažiau nei jie patys. Jei pasiseks, pamatysime leopardinį chameleoną, didžiausią šios rūšies atstovą, ir nykštukinį chameleoną - mažiausią roplių pasaulyje, nedaug didesnį už skruzdėlę. Apie 80% vietinių gyvūnų nėra sutinkami daugiau niekur pasaulyje, tačiau dėl salos izoliacijos čia jie gali išgyventi. Važiuojame nacionalinio Isalo parko link. Vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 350 km).
4 diena
Po pusryčių lankomės Isalo nacionaliniame parke, viename labiausiai lankomų visame Madagaskare. Parkas įsteigtas 1962 m. ir apima 80 tūkst. hektarų. Neįprastą smiltainio kraštovaizdį suformavo lietus, vėjas ir saulė. Vaikščiodami parke (apie 2,5 km - 3,5 val.) žvalgysimės katininių lemūrų, sifakų ir rudųjų lemūrų, taip pat pamatysime iguanų, driežų, chameleonų, driežųbei tik šiai vietai būdingų augalų. Parko teritorijoje galima išsimaudyti natūraliame Nimfos krioklio papėdės baseine. Grįžtame į viešbutį parko apylinkėse (maršrutas apie 50 km).
5 diena
Po pusryčių lankysimės Zombitse rezervate, kur pamatysime įspūdingus baobabus, kuriais garsėja Madagaskaras, bei kitą tik šitam regionui būdingą florą ir fauną. Parke yra sausasis miškas, pelkė ir savana. Parkas įkurtas dėl išskirtinės biologinės įvairovės, be to čia gyvena didelis skaičius retų paukščių rūšių. Parke gyvena ir nykstanti lemūrų safakų rūšis. Jei bus laiko, tyrinėsime rezervatą, ieškodami katininių ir rudųjų lemūrų. Vakarienė ir nakvynė Fianarancua apylinkėse (maršrutas apie 450 km).
6 diena
Pusryčiai. Po jų keliaujame į arbatos plantaciją. Kultivuojami laukai įsikūrę netoli žavaus Sahambavy miestelio. Plantacija, veikianti nuo 70-ųjų, kasmet pagamina 550 tonų arbatos, dauguma jos eksportuojama į Keniją. Nuo 2004 m. auginama ne tik juodoji arbata, bet ir žalioji. Sužinosime arbatos gamybos paslaptis ir išvysime šio gėrimo gavybos procesą. Paaigoje mūsų laukia degustacija. Keliaujame sostinės - Antananaryvo - link. Pakeliui sustosime Ambositra miestelyje, kur galėsime įsigyti vietinių suvenyrų. Vakarienė ir nakvynė sostinės apylinkėse.
7 diena
Po pusryčių važiuojame į Andasibės regioną. Keliaujame rytų kryptimi, stebėdami kalvotą kraštovaizdį, spalvingus ryžių laukus ir tropinius augalus. Rytiniai Madagaskaro regionai vadinami vanilės pakrante, vanilės auginimas yra viena svariausių ūkio šakų šalies ekonomikoje. Pakeliui pravažiuosime Moramangos miestelį, kuris 1947 m. buvo vienas pagrindinių bastionų, kovojant prieš prancūzų kolonijinę galią. Rytiniai regionai taip pat garsėja kaip trumpauodegių indrių karštas. Tai viena iš gyvūnų rūšių Madagaskare, kurioms gresia išnykimas; jos sutinkamos tik salos rytuose, ne žemiau kaip 1800 m virš jūros lygio. Prieš vakarienę laukia pasivaikščiojimas, skirtas pamatyti naktinių gyvūnų rūšis. Vakarienė ir nakvynė Andasibės regione (maršrutas apie 140 km).
8 diena
Po pusryčių lankome sostinę Antananaryvą. Pamatysime Mauricijaus Beniovskio - Madagaskaro kolonizatoriaus prancūzų armijoje - vardu pavadintą gatvę. Ant kalvos rasime karališkuosius rūmus, nuo kurių atsiveria panorama į miestą ir jį supančias kalvas. Miestas yra pilnas kontrastų - raudono molio namai, rudų ir šviesiai žalių ryžių laukų mozaika, vingiuojančios gatvelės, šurmuliuojantys prekystaliai šalia modernių pastatų ir parduotuvių, visa tai daro Madagaskaro sostinę viena įdomiausių sostinių visoje Afrikoje. Popiet važiuojame į oro uostą ir skrendame į Mauricijų. Pervežimas į pasirinktą viešbutį.
Dėmesio! Kelionę galima pratęsti pažintine kelione „
Mauricijus - atostogų rojus“. Galite pasirinkti vieną iš siūlomų viešbučių: „Aanari hotel & SPA", „Anelia Hotel", „Casuarina Resort & SPA" (tik su žodžiu „objazd" prie pavadinimo).
9-14 diena
Poilsis Mauricijuje, naudojantis viešbučio siūlomomais privalumais. Galima užsakyti vietinių

ekskursijų.
Alternatyva: pažintinė programa „
Mauricijus - atsotogų rojus“.

15 diena
Išsiregistruojame iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą (tikslų išvykimo laiką praneš vietinis atstovas).
16 diena
Atvykstame į Lenkiją.
Atkreipkite dėmesį!
- Programos objektai arba lankymo eiliškumas gali keistis.
- Skiepai nėra būtini. Norint, galima pasiskiepyti nuo hepatito A ir hepatito B, vidurių šiltinės, difterijos, stabligės. Patartina į kelionę pasiimti repelentų.
Apgyvendinimas ekskursijų metu
Viešbučiuose/ nameliuose (lodge), atitinkančiuose 3* standartą. Nameliai dažniausiai įsikūrę nacionalinių parkų apylinkėse. Kambariai su atskiru vonios kambariu, dažnai su mini baru (už papildomą mokestį) ir televizija. Daugelyje viešbučių kambariai su oro kondicionieriumi.
Į kainą įskaičiuota:
skrydis į Antananaryvą, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas viešbutyje (7 nakvynės Madagaskare ir 7 Mauricijuje), maitinimas: pusryčiai ir vakarienė Madagaskare, maitinimas Mauricijuje pagal viešbučio aprašymą, skrydis Madagaskaras - Mauricijus, pervežimai autobusu, kelionės vadovo paslaugos, turistinė programa pagal aprašymą, „TU Europa“ draudimas (NNW, KL, CP ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota:
viza (~ 25 €), įėjimo mokesčiai į lankomas vietas, privalomi arbatpinigiai vietiniams gidams, padavėjams, vairuotojams, bagažo nešėjams (privalomas dalyvavimo programoje mokestis yra apie 200 €, mokamas kelionės vadovui), papildomas maitinimas ir gėrimai, vietinės ekskursijos. Atkreipkite dėmesį, kad kainos gali keistis.
Viza:
Pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesiai ir turi būti bent 1 tuščias lapas vizoms. Viza iki 30 dienų kainuoja apie 25 €. Klijuojama Antananaryvo oro uoste.

Kelionės datos (16 dienų):

2017 01 09 - 01 24
2017 01 23 - 02 07
2017 02 06 - 02 21
2017 02 20 - 03 07
2017 03 06 - 03 21

 
 

100% garantuotas išvykimas

 

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +37060722227
El
.paštas
info@araksturas.lt.  www.araksturas.lt