uždaryti

Geišų ir samurajų šalyje

PROGRAMA
Kaina nuo 2422 €
Tokijas - tradicijos ir modernumas  Fudži kalnas ir Owukadani slėnis nakvynė tradicinėje japoniškoje užeigoje Auksinis paviljonas ir geišų rajonas Kiote sakės gamykla  futuristinė Osaka 

 

1 diena
Susitikimas Varšuvos oro uoste išvykimo salėje prie „Rainbow Tours“ stendo 2 valandos iki skrydžio. Aktualią skrydžių informaciją prašome tikrinti. Tiesioginis skrydis į Tokiją.
2 diena
Atvykstame į Tokiją, pasų kontrolė. Trumpa ekskursija į Zojoji šventyklą; pageidaujantys galės pakilti į šalia esantį Tokijo bokštą, iš kur atsiveria vaizdas į miestą (apie 9 USD). Važiuojame į viešbutį Tokijo regione. Poilsis po kelionės. Vakarienė vietiniame restorane.
3 diena
Pusryčiai, po jų - visos dienos ekskursija Tokijuje. Pradėsime nuo kiemo priešais imperatoriaus - Japonijos valdovo - rūmus. Rūmų kompleksas seniau buvo žinomas kaip Edo pilis. Taip pat pamatysime Meiji Jingu šventyklą, pastatytą vaizdingoje vietoje, supamoje didelio, visada žaliuojančio miško. Apsilankysime gyvame ir spalvingame Harajuku rajone, itin mėgiamame Japonijos jaunimo, atstovaujančio skirtingoms subkultūroms; pamatysime Asakusa šventyklą - vieną svarbiausių šintoistų vietų, bei užeisime į prekybos pasažą „Akamise“, kur galėsime įsigyti suvenyrų ir paragauti vietinių skanėstų. Grįždami į viešbutį važiuojame pro Tokijo Sky Tree bokštą. Vakarienė vietiniame restorane.
4 diena
Pusryčiai. Traukiniu važiuojame į Kamakurą, miestą, įsikūrusį apie 50 kmį pietvakarius nuo Tokijo. XII - XIV a. čia buvo įsikūrusi valdžia. Pamatysime svarbiausius miesto simbolius: 13 m aukščio Didžiojo Budos statulą, Hase-dera ir Tsurugaoka Hachimangu šventyklas. Ekskursijos pabaigoje praeisime parduotuvių alėja Komachi. Popiet traukiniu grįžtame į Tokiją. Vakarienė vietiniame restorane (maršrutas apie 100 km).
5 diena
Pusryčiai. Važiuojame iki Japonijos simbolio - Fudži ugnikalnio. Esant palankioms oro sąlygoms važiuosime iki penktos stotelės (apie 2300 m virš jūros lygio). Tada pakilsime iki vulkaninio Owakudani slėnio, garsėjančio karštosiomis srovėmis. Vėliau keliamės į Atamį. Vakarienė ir nakvynė pajūrio kurorte, garsiame japoniškomis voniomis, kurias kiekvienas galės išbandyti (maršrutas apie 190 km).
Dėmesio! Visi daiktai, kurių gali prireikti penktą ir šeštą dienas, turėtų būti supakuoti į atskirą krepšį, kadangi prieiti prie pagrindinio bagažo galimybė atsiras tik įsiregistravus viešbutyje Kiote.

6 diena
 Po pusryčių paliekame Atamį. Kelionė greituoju traukiniu „Shinkansen“ iki Šidzuokos, o po to iki Kioto. Autobusu važiuojame iki Naros. Lankome Todaiji šventyklą, didžiausią medinį pastatą pasaulyje (Didžiojo Budos salė), taip pat VII a. statytą Kasuga šventyklą. Nakvynė Kioto apylinkėse. Vakarienė vietiniame restorane (maršrutas apie 460 km).
7 diena
Po pusryčių laukia visos dienos ekskursija Kiote. Pamatysime Auksinį pavilijoną, įtrauktą į UNESCO sąrašą. Tai Zen budistų šventykla, kurios sienos padengtos auksu. Taip pat programoje: Nijo pilis - šiogūnato rezidencija, Nurimusio Drakono pilis (Ryoanji) su sodu, įrengtu sauso kraštovaizdžio stiliumi. Popiet lankome Heian pagodą su vienais didžiausių šventyklos vartų Japonijoje bei dalyvaujame tradicinėje arbatos ceremonijoje. Pamatysime Kiyomizu budistų šventyklų kompleksą (UNESCO sąraše), kurį sudaro keletas medinių pavilijonų. Apžvalgos galerijos atvers nepaprastą Kioto panoramą. Popiet pasivaikščiosime geišų rajone Gion. Grįžtame į viešbutį nakvynei. Vakarienė vietiniame restorane.
8 diena
Pusryčiai. Greituoju traukiniu važiuojame iki Hirošimos ir keliamės į Miyajima salą, kur lankysime Itsukushima šventyklą (UNESCO) su garsiaisiais torii - tradiciniais japoniškais šintoizmo vartais - kylančiais iš vandens. Tai yra vienas iš 3 populiariausių Japonijos vaizdų. Vėliau laukia pažintis su Hirošima: Ramybės parkas su Atominės bombos kupolu ir Atominės bombos muziejumi. Važiuojame į viešbutį Hirošimos apylinkėse. Vakarienė vietiniame restorane (galėsime paragauti tradicinio japoniško patiekalo okonomiyaki) (maršrutas apie 420 km).
Dėmesio! Visi daiktai, kurių gali prireikti aštuntą ir devintą dienas, turėtų būti supakuoti į atskirą krepšį, kadangi prieiti prie pagrindinio bagažo galimybė atsiras tik įsiregistravus viešbutyje Okajamoje.
9 diena
Po pusryčių autobusu važiuojame į Kurashiki. Pasivaikščiosime senajame samurajų kvartale Bikan, garsų puikiai išsilaikiusia medine architektūra iš XVII a. ir vandens kanalų tinklu. Apsilankysime istoriniuose samurajų šeimos namuose Ohashi. Lankomės Varnų pilyje, kuriai vardą suteikė juodas fasadas. Jos viduje pamatysime naujausią ekspoziciją, kuri dažniausiai būna susijusi su japonų tradicijomis ir kultūra. Pabaigoje pasivaikščiosime Korakuen sode, kuris laikomas vienu gražiausių Japonijoje. Vakarienė vietiniame restorane. Važiuojame į viešbutį Okajamos / Kurashiki apylinkėse (maršrutas apie 160 km).
10 diena
Pusryčiai. Autobusu važiuojame didžiuoju Seto tiltu (Great Seto Bridge) iki Marugame miesto, garsėjančio tradicinių vėduoklių (uchiwa) gamyba.  Tada važiuojame iki Takamatsu, kuriame pilna vaizdingų kampelių, tvenkinių ir Ritsurin sodo kalvelių. Popiet važiuojame į Osaką. Vakarienė vetiniame restorane ir nakvynė viešbutyje (maršrutas apie 280 km).
11 diena
Po pusryčių važiuojame į Kobę, garsėjančią sakės gėrimu. Lankysimės vietoje, kur gaminamas šis visame pasaulyje žinomas japoniškas gėrimas. Vėliau laukia pažintis su Osaka: pilis, vadinama auksine, kurios statyba prasidėjo XVI a., modernus Dotonbori rajonas, pilnas neoninių šviesų, karaokės klubų, restoranų ir parduotuvių. Pabaigoje apsilankysime Kuromon turguje, kuriame apsiperka garsiausi Osakos, garsėjančios išskirtine virtuve, virėjai. Grįžtame į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė vietiniame restorane. Po jos - laisvas laikas, kurio metu galite apsilankyti Umeda Sky Building - dangoraižyje, iškilusiame 170 metrų virš miesto, ir pasigrožėti nepaprasta miesto panorama.
12 diena
Anksti po pusryčių važiuojame į oro uostą. Skrydis į Lenkiją. Skrydžių tvarkaraščius prašome tikrinti.
ATKREIPKITE DĖMESĮ
- Lankomų objektų eiliškumas gali keistis.
- Kelionės vadovas neveda ekskursijų muziejiniuose objektuose.
APGYVENDINIMAS
10 nakvynių 3* standartą atitinkančiuose geros kokybės viešbučiuose. Kambariai dviviečiai, galima pastatyti 1 papildomą lovą, su atskiru vonios kambariu ir, dažniausiai, su televizoriumi.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
lėktuvo bilietai, oro uosto mokesčiai, 10 nakvynių viešbutyje, traukinio bilietai Tokijas - Kamakura - Tokijas, Atamis - Kiotas, Kiotas - Hirošima, pervežimai patogiu autobusu, maitinimas pagal programą, lenkų atstovo ir vietinių gidų paslaugos, turistinė programa ir TU Europa draudimo paketas (NNW, KL, CP ir bagažo).
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
įėjimo bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams, nešėjams (privalomas dalyvavimo programoje mokestis apie 24 000 jenų, mokamas kelionės vadovui atvykus vietine valiuta), papildomos ekskursijos, papildomas matinimas ir kitos asmeninės išlaidos.
PAPILDOMA INFORMACIJA
- Pasas turi galioti ne trumpiau kaip 3 mėnesiai po sugrįžimo iš kelionės dienos.
- Japonijoje mobilusis ryšys veikia kitaip nei Europoje (W-CDMA vietoj GSM), dėl to telefonai gali tinkamai neveikti.
- Daugumoje parduotuvių ir restoranų atsiskaityti galima tik grynaisiais. Bankomatai ir mokėjimo kortelės nėra labai populiarūs, tad rekomenduojame pasiimti pakankamą sumą grynųjų pinigų.

 

Kelionės datos (12 dienų)

 

2017 01 15 - 01 26
2017 01 29 - 02 09
2017 02 12 - 02 23
2017 02 26 - 03 09
2017 03 05 - 03 16
2017 03 12 - 03 23

 

100% - garantuotas išvykimas 

 

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Mob.telefonas: +37060722227
El
.paštas:
info@araksturas.lt  www.araksturas.lt