uždaryti

Java ir Balis - batikos šalyje VASARA

(Iš Varšuvos)

 

PROGRAMA
Kaina nuo 1808 € 
Kultūrų ir religijų mišinys Džakartoje unikalūs Džogjakartos amatai įspūdingos budistų šventyklos Borobudure Bromo ugnikalnis saulei tekant unikalus folkloras Balis

 

1 diena
Susitikimas Šopeno oro uoste Varšuvoje likus 3 valandoms iki išvykimo. „Rainbow Tours“ stendą rasite „Biura Podróży“ (kelionių agentūros) skyriuje, tarp B ir C zonų (priešais „Virgin“ parduotuvę). Skrydžio laikus prašome tikrinti . Skrydis užsakomuoju reisu be persėdimų į Denpasarą.
2 diena
Atskrendame į Denpasarą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Balyje.
3 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame į oro uostą. Skrydis į Džakartą. Atvykę pradedame pažintį su Indonezijos sostine. Lankome senąjį Kota rajoną, kuris olandų kolonizacijos metu buvo Indonezijos širdis (tuomet turėjo Batavijos vardą). Pamatysime Fatahillah aikštę ir miesto rotušę. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Džakartoje (maršrutas: vidinis skrydis).
4 diena
Pusryčiai viešbutyje, po jų lankome senąjį Sunda Kelapa uostą ir Nacionalinį muziejų. Pabaigoje aplankysime 132 metrų aukščio nacionalinį paminklą - Monas. Ekskursijos metu - pietūs. Po pietų važiuojame į Bandungą, kuriame numatyta nakvynė (maršrutas apie 160 km).
5 diena
Pusryčiai viešbutyje, po jų važiuojame į Šiaurę nuo Bandungo, vaizdinga kalnų teritorija iki Tangkuban Perahu ugnikalnio, kurio krateris yra 1800 metrų virš jūros lygio (nepamirškite pasiimti šiltesnių drabužių!). Maršrutas eina vingiuotais keliais iki viršūnės, iš kurios atsiveria nepaprasta panorama. Pasivaikščiosime kraterio apylinkėse po kurortą, garsėjantį karštosiomis versmėmis, kur turėsime galimybę įmerkti kojas į vandenį, pasižymintį gydomosiomis savybėmis. Vėliau grįžtame į Bandungo apylinkes, kur laukia pietūs ir tradicinio instrumento angklung - tam tikro barškučio, pagaminto iš bambuko - pasirodymas. Nakvynė viešbutyje Bandunge (maršrutas apie 70 km).
6 diena
Po ankstyvų pusryčių važiuojame į geležinkelio stotį, iš kurios prasidės maždaug 6-7 valandų kelionė į Džogjakartą (kelionės metu - pietūs). Kelias veda pro kalnus, ryžių laukus ir vaizdingus kaimelius. Traukinys mus nukels keletą kilometrų už Džogjakartos, iš kur vyksime į Borobudurą - vieną iš didžiausių ir geriausiai išsilaikiusių budistų šventyklų pasaulyje, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šventykla pastatyta VIII - IX a. ir tapo religniu budizmo centru Javoje, savo svarbumu prilyginama Ankor Vatui Kambodžoje ir Baganui Mianmare. Pakeliui į Džogjakartą aplankysime mažesnę Mendut šventyklą. Nakvynė viešbutyje (maršrutas apie 430 km).
7 diena
Po pusryčių rikšomis važiuojame į įspūdingus Džogjakartos sultonų rūmus. Vėliau vykstame į Kotagede sidabro dirbinių centrą ir dirbtuves, kuriose kuriama batika ir odos dirbiniai. Po pietų važiuojame į Prambananą, didžiausią ir įspūdingiausią Hindu šventyklų kompleksą Indonezijoje. Jį sudaro daugiau kaip 50 šventyklų, didžiausios iš jų, Loro Jongrang, bareljefą puošia epizodai iš knygos „Ramajana“. Grįžtame į Džogjakartą. Pageidaujantys vakare gali apsilankyti pasirodyme pagal „Ramajaną“ (apie 45 USD) (maršrutas apie 40 km).
8 diena
Po pusryčių važiuojame į rytinę salos dalį. Pakeliui lankome Surakartą (Solo), kur pamatysime Mangkunegaran rūmus ir, jei bus galimybė, apsilankysime antikvarinių sendaikčių turguje. Pietūs ekskursijos metu. Iš Solo važiuojame Manago arba Bromo Cottages link, kur praleisime naktį. Numatomas atvykimas vėlai vakare (maršrutas apie 350 km).
9 diena
Anksti ryte važiuojame džipais prie Bromo ugnikalnio stebėti saulėtekio, atkreipkite dėmesį, kad viršūnę pasiekti galima tik gyvenant Bromo Cottage. Nepamirškite šiltų drabužių! Esant palankioms oro sąlygoms, atsiveria nepaprastas vaizdas į ungikalnį - Bromo kalną ir jo apylinkes. Einame aplink kraterį, vadinamą „smėlio jūra“ ir 245 laipteliais pasiekiame kraterio kraštą. Grįžtame į viešbutį pusryčiams ir trumpam poilsiui. Vėliau keliamės į Surabają, vieną didžiausių miestų Indonezijoje, ir važiuojame į oro uostą. Skrydis į Denpasarą Balyje. Keliamės į Sanurą, įsikuriame viešbutyje (maršrutas apie 630 km).
10 diena
Po pusryčių laisvas laikas, pageidaujantys galės sudalyvauti ekskursijoje po salą (apie 50 USD). Lankome amatais užsiimančius kaimelius, kur gaminami aukso, sidarbo, medžio ir tekstilės dirbiniai, taip pat Dramblio urvą, induistų meditacijos vietą, ir Tirta Empul šventyklą. Pakeliui numatytas sustojimas pamatyti į aktyvų ugnikalnį Batur ir ežerą atsiveriančią panoramą. Pietūs vietiniame restorane, įsikūrusiame ant Batur kraterio krašto (pietūs įeina į ekskursijos kainą). Po jų važiuojame į XIII a. pastatytą Kehen šventyklą. Važiuodami atgal matysime vaizdingus ryžių laukus ir palmes. Aplankysime akmenyje iškaltą Gunung Kawi Sebatu šventyklą. Grįžtame į viešbutį (maršrutas apie 150 km).
11 diena
Po pusryčių laisvas laikas, pageidaujantys galės sudalyvauti ekskursijoje į kalnuose esantį kaimą Bedugul su vaizdingu Beratan ežeru ir Ulu Danu šventyklą (apie 50 USD). Pakeliui sustosime Beždžionių miške ir prie Taman Ayun bei Tanah Lot šventyklų, pastatytų akmeninėje vandenyno pakrantėje. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs (maršrutas apie 150 km).
12 diena
Pusryčiai. Poilsis, pageidaujantys gali važiuoti į netoliese esantį kaimelį pažiūrėti unikalaus balietiško šokio Kecak (vadinamojo „beždžionių šokiu“) su epo „Ramajana“ motyvais.
13 - 15 dienos
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui.
16 diena
Anksti po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame į oro uostą. Tiesioginis skrydis užsakomuoju reisu į Varšuvą. Skrydžio laikus prašome tikrinti .
ATKREIPKITE DĖMESĮ
- Programos objektų lankymo eiliškumas gali keistis.
- Indonezijoje nepriimamos seno leidimo 50 ir 100 nominalo dolerių kupiūros (iki 1996 m., su mažais prezidentų atvaizdais).
- Siūlome pasirūpinti priemonėmis nuo uodų bei uždarais batais. Vieną naktį praleisime be galimybės pasiekti savo bagažą, tad siūlome pasiimti nedidelę krepšį būtiniausiems daiktams susidėti.
- Pasas privalo galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesiai nuo sugrįžimo iš kelionės datos.
- Bagažui taikomas apribojimas iki 15 kg vidinių skrydžių metu.
APGYVENDINIMAS
3-4* standartą atitinkančiuose viešbučiuose, išskyrus nakvynę Bromo Cottage, kur viešbutis atitinka 2* standartą. Kambariai dviviečiai su vonios kambariu, oro kondicionieriumi ir TV. Trivietis kambarys - tai standartinis dvivietis kamabrys su pristatoma lova (dažniausiai sulankstoma lova arba sofa). Viešbutyje: baras ir restoranas.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
lėtuvo bilietai maršrutu Varšuva - Denpasaras - Varšuva be tarpinių sustojimų, skrydis vietinėmis oro linijomis maršrutais Denpasaras - Džakarta ir Surabaja - Denpasaras, oro uosto mokesčiai, 14 nakvynių viešbutyje, pervežimai autobusu, maitinimas pagal programą, kelionės vadovo ir vietinių gidų paslaugos, turistinė programa, TU Europa draudimas (nelaimingi atsitikimai, KL, CP, assistance ir bagažas).

 

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
oro uosto mokesčiai Indonezijoje (apie 30 USD), privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas kelionės vadovui, apie 195 USD (bilietai į lankomus objektus, arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams, nešikams, padavėjams, viešbučių personalui), papildomas maitinimas.
PAPILDOMA INFORMACIJA
SKRYDIS
Skrydis vykdomas patogiu LOT Dreamliner tipo orlaiviu su galimybe pasirinkti kelionės klasę. Premium Club ir Business Elite klasėse siūlomas platesnis maisto bei gėrimų meniu. Visų klasių keleviai turi individualią pramogų sistemą su monitoriumi, įtaisytu priešais kiekvieną sėdynę. Jei dėl tam tikrų aplinkybių skrydžio nebūtų įmanoma vykdyti LOT Dreamliner tipo orlaiviu, jis bus pakeistas panašaus tipo lėktuvu.
Dėmesio! Premium Club ir Business Elite klasėse nesuteikia galimybės pasiimti daugiau bagažo. Standartinis bagažas yra 20 kg registruoto ir 5 kg rankinio bagažo.
VALIUTA
Rekomenduojame vežtis JAV dolerių, nors yra galimybė išsikeisti iš eurų bei kitos plačiai vartojamos valiutos. Valiuta keičiama bankuose ir valiutos keitykluose bei viešbučiuose.

 

Kelionės datos (16 dienų)

 

2017 01 05 - 01 20 - 100 %
2017 01 19 - 02 03 - 100 %
2017 02 02 - 02 17 - 100 %
2017 02 16 - 03 03 - 100 %

 

100% - garantuotas išvykimas

 

 

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Mob.telefonas: +37060722227
El
.paštas:
info@araksturas.lt  www.araksturas.lt