uždaryti

Balis - dievų sala

PROGRAMA
Kaina nuo 1250 €


Šventasis šaltinis - Siring unikalūs tradiciniai rankdarbiai Kecak - „beždžionių šokis“ ugnikalniai ir ryžių laukų terasos saulėlydis šalia Tanah Lot poilsis Balyje

1 diena
Susitikimas Šopeno oro uoste Varšuvoje likus 3 valandoms iki išvykimo. „Rainbow Tours“ stendą rasite „Biura Podróży“ (kelionių agentūros) skyriuje, tarp B ir C zonų (priešais „Virgin“ parduotuvę). Skrydžio laikus prašome tikrinti
. Skrydis užsakomuoju reisu be persėdimų į Denpasarą.
2 diena
Atskrendame į Denpasarą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Balyje.
3 diena
Po pusryčių važiuojame į rytinę salos dalį, kurios kraštovaizdyje dominuoja Agung ugnikalnis - auščiausia vieta visame Balyje (3124 m virš jūros lygio). Aplankysime amatininkų dirbtuves, kuriose specializuojamasi itin dekoruotų medžio dirbinių gamyboje. Pamatysime tradicinę balietišką architektūrą Klungkung mieste ir Besakih šventyklą, vaizdingai įsikūrusią kalno šlaite - tai svarbiausias induistų maldos centras saloje. Lankysimės viename iš nedaugelio išlikusių tradicinių kaimų, aptvertų akmenine siena. Vakare grįžtame į viešbutį nakvynei (maršrutas apie 120 km).
4 diena
Pusryčiai. Po jų važiuojame Kintamani link, kur galėsime žavėtis vietinių amatininkų dirbiniais iš sidabro ir medžio bei Barong ir Keris šokiais. Turėsime galimybę užfiksuoti nepaprastą panoramą į Batur ugnikalnį ir šalia esantį ežerą. Galiausiai lankysime vietinę šventyklą ir šventą šaltinį. Grįžtame į viešbutį nakvynei (maršrutas apie 140 km).
5 diena
Po pusryčių lankomės Oleh Oleh - geriausioje vietoje pirkti suvenyrus Balyje. Čia rasime platų aukso, sidabro, medžio dirbinių pasirinkimą. Vėliau pakviesime į tradicinį Kecak šokio pasirodymą, dar vadinamą „beždžionių šokiu“, paremtą garsaus epo „Ramajana“ motyvais. Grįžtame į viešbutį. Laisvas laikas (maršrutas apie 30 km).
6 diena
Pusryčiai. Po jų važiuojame į šiaurinę Balio dalį. Dieną leisime ežerų, žavingų paplūdimių ir paslaptingų šventyklų apsuptyje. Pradėsime nuo Bedugul - kalnų miestelio ant ežero kranto. Čia rasime vieną gražiausių balietiškų šventyklų, skirtų Šivos ir Budos garbinimui. Pamatysime ežerus-dvynius Buyan ir Tamblingan, po jų vyksime į Lovina paplūdimį su tamsiu vulkaninės kilmės smėliu. Pakeliui atgal į viešbutį galėsime grožėtis ugnikalnių šlaitais, kavos plantacijomis ir ryžių laukų terasomis (maršrutas apie 180 km).
7 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio. Laisvas laikas. Popiet važiuojame prie Taman Ayun šventyklos, pastatytos XVII a., supamos gražaus sodo. Sustosime Beždžionių miške ir dieną užbaigsime lankydami Tanah Lot šventyklą - vieną žymiausių šventyklų Balyje, garsėjančią savo neįprasta vieta - ant uolos vos už 200 m nuo salos kranto. Besileidžiančios saulės spindulių, krintančių ant šventyklos, vaizdas atmintyje išliks tikrai ilgai. Grįžtame į viešbutį poilsiui (maršrutas apie 70 km).
8 - 15 dienos
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui.
16 diena
Anksti po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame į oro uostą. Tiesioginis skrydis užsakomuoju reisu į Varšuvą. Skrydžio laikus prašome tikrinti
.
ATKREIPKITE DĖMESĮ
- Programos objektų lankymo eiliškumas gali keistis.
- Indonezijoje nepriimamos seno leidimo 50 ir 100 nominalo dolerių kupiūros (iki 1996 m., su mažais prezidentų atvaizdais).
- Pasas privalo galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesiai nuo sugrįžimo iš kelionės datos.
APGYVENDINIMAS
3*viešbučiuose su baseinu. Kambariai dviviečiai su vonios kambariu, oro kondicionieriumi ir TV. Trivietis kambarys - tai standartinis dvivietis kamabrys su pristatoma lova (dažniausiai sulankstoma lova arba sofa). Viešbutyje: baras ir restoranas.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
lėtuvo bilietai maršrutu Varšuva - Denpasaras - Varšuva be tarpinių sustojimų, oro uosto mokesčiai, 14 nakvynių viešbutyje, pervežimai autobusu, maitinimas pagal programą, kelionės vadovo ir vietinių gidų paslaugos, turistinė programa, TU Europa draudimas (nelaimingi atsitikimai, KL, CP, assistance ir bagažas).
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
oro uosto mokesčiai Indonezijoje (apie 30 USD), dalyvavimo programoje mokestis, mokamas kelionės vadovui, apie 90 USD (bilietai į lankomus objektus, arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams, nešikams, padavėjams, viešbučių personalui), papildomas maitinimas.
PAPILDOMA INFORMACIJA
SKRYDIS
Skrydis vykdomas patogiu LOT Dreamliner tipo orlaiviu su galimybe pasirinkti kelionės klasę.

 

Premium Club ir Business Elite klasėse siūlomas platesnis maisto bei gėrimų meniu. Visų klasių keleviai turi individualią pramogų sistemą su monitoriumi, įtaisytu priešais kiekvieną sėdynę. Jei dėl tam tikrų aplinkybių skrydžio nebūtų įmanoma vykdyti LOT Dreamliner tipo orlaiviu, jis bus pakeistas panašaus tipo lėktuvu.
Dėmesio! Premium Club ir Business Elite klasėse nesuteikia galimybės pasiimti daugiau bagažo. Standartinis bagažas yra 20 kg registruoto ir 5 kg rankinio bagažo.
VALIUTA
Rekomenduojame vežtis JAV dolerių, nors yra galimybė išsikeisti iš eurų bei kitos plačiai vartojamos valiutos. Valiuta keičiama bankuose ir valiutos keitykluose bei viešbučiuose.

Kelionės datos (16 dienų)

 


2017 01 19 - 02 03 - 100 %
2017 02 02 - 02 17 - 100 %
2017 02 16 - 03 03 - 100 %
2017 03 02 - 03 17

 

100% - garantuotas išvykimas

 

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Mob.telefonas: +37060722227
El
.paštas:
info@araksturas.lt  www.araksturas.lt