uždaryti

Tamilnadas ir Kerala - šiek tiek kūnui, šiek tiek sielai

(Iš Varšuvos)

PROGRAMA
Kaina nuo 1529 €

Šventieji Kanchipuram ir Mahabalipuran miestai Thanjavur - buvusi imperijos sostinė Alepis - kruizas žaliais Keralos vandenimis Cherai paplūdimiai Nilgiri Blue - pasivažinėjimas senoviniu traukiniu Coonoor - arbatos sodai Mysore - rūmų miestas daugiakultūris Kočis kolonijinis Pondičeris
 

1 diena
Renkamės prie „Rainbow Tours“ stendo F. Šopeno oro uoste. Skrydis Varšuva-Čenajus su tarpiniu persėdimu Dohoje.
Nuolat atnaujinamą skrydžių tvarkaraštį tikrinti
.
2 diena
01:45 atskrendame į Čenajų (Chenai). Važiuojame į Mahabalipuramą (Mahabalipuram), įsikuriame viešbutyje. Poilsis po kelionės. Po pusryčių - pažintis su Kančipuramu (Kanchipuram), šventa vieta, laikoma Pietų sakralinės architektūros lopšiu. Tai vienas iš septynių šventųjų Indijos miestų. Pamatysime įspūdingą Kailasanatha šventyklą, didžiausią mieste, pastatytą dievo Šivos garbei, joje slepiasi Tūkstančio kolonų salė. Kančipuramas garsėja ir šilko produktais. Apsilankysime fabrike, kur taip pat audžiami ir sariai. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė. Maršrutas apie 140 km.
3 diena
Po pusryčių susipažįstame su Mahabalipuramu - nedideliu kurortu šalia vandenyno. Kadaise tai buvo uostamiestis, dabar - nedidelis žvejų kaimelis, kurio didžiausia atrakcija atėjusi iš VII a.: uolų dariniai stebina savo dydžiu ir formomis, reljefu neįmanoma atsigrožėti, ir visa tai randame Bengalijos įlankos krantuose. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti paplūdimiu. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė. Maršrutas apie 20 km.
4 diena
Ankstyvi pusryčiai. Važiuojame į Pudučerį (Pondičeris; Pondicherry). Pakeliui lankome Aurovilį (Auroville), vadinamą „aušros miestu“ - jis turėję tapti tarptautiniu draugų centru, vieta, kur žmonės iš viso pasaulio galėtų gyventi taikoje ir harmonijoje. Šiandien į šį miestą plūsta Naujojo Amžiaus (New Age) judėjimo atstovai. Lankomės Pudučeryje - buvusioje prancūzų kolonijoje, kurioje iki šių dienų jaučiama kolonijinių laikų didybės atmosfera. Pudučeryje dera miesto istorija su garsiuoju filosofu Šri Aurobindo. Centre rasime filosofo įsteigtą meditacijos centrą, į kurį keliauja žmonės iš viso pasaulio, prie Šri Aurobindo kapo ieškantys ramybės bei įkvėpimo jogai ir meditacijai.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Pudučerio apylinkėse. Maršrutas apie 110 km.
5 diena
Po pusryčių lankysimės Manakula Vinayagar šventykloje, dedikuotoje dievui Ganešai. Važiuojame į Thanjavur, įsikūrusį šventos Kaveri upės deltoje. Pakeliui sustojame Chidambaram miestelyje, garsėjančiame viena didžiausių šivaitų šventyklų. Privati šventykla priklauso vienai iš Brahmin pilių ir yra dedikuota Šivai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Thanjavur regione. Maršrutas apie 200 km.
6 diena
Pusryčiai. Pažintis su Thanjavur - senąją Čola imperijos sostine. Virš miesto iškyla Brihadeeswarar šventykla, pastatyta XI a. Tai šventas piramidės formos pastatas, stovintis didžiuliame kieme, supamas mažesnių koplytėlių. Šventyklos architektūra išsiskiria išraiškingu bokštu, vidus dekoruotas dievo Šivos simboliais. Važiuojame į Madurajų (Madurai) - seną miestą, kurio ištakos siekia bent V a. pr. Kr. Miestas pastatytas pagal lotoso žiedo planą; legenda byloja, kad dieviškasis nektaras, tekantis dievo Šivos plaukais, suteikė miestui jo pirminį pavadinimą Madhurapuri, reiškiantį „nektaro žemė“. Didžiausia miesto brangenybe laikoma Deivės Minakši šventykla, skirta dievo Šivos sutuoktinei garbinti. Vakarienė ir nakvynė Madurajaus regione. Maršrutas apie 190 km.
7 diena
Po pusryčių važiuojame pro vaizdingas kardamono, kakavos, žaliųjų pipirų ir riešutų plantacijas. Paliekame Tamilnado valstiją ir įvažiuojame į žaliąją Keralą, kurioje lankome prieskonių plantaciją. Laisvas laikas Kardamono kalvų teritorijoje. Vakare pageidaujantys galės stebėti Pietų Indijos senovės kovų menus Kalaripayattu (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė Periyar regione. Maršrutas apie 150 km.
8 diena
Pusryčiai. Vykstame į Alapužą (Alepis; Alappuzha/ Alleppey), kur mūsų laukia visos dienos kruizas Keralos kanalais. Tai puiki proga pasigrožėti nedidukėmis salelėmis, vaizdingu kraštovaizdžiu ir nepaliesta gamta. Išvykos metu skanausime vietiinių delikatesų, paruoštų baržos įgulos. Toks pasiplaukiojimas yra viena didžiausių Keralos atrakcijų ir tuo pačiu geriausias būdas pajusti ramią ir taikią jos atmosferą bei sužinoti apie vietinių gyventojų tradicijas ir gyvenimo būdą. Visose baržose yra kambariai su atskiru vonios kambariu. Vakarienė ir nakvynė baržoje. Maršrutas apie 150 km.
9 diena
Pusryčiai baržoje. Išsilaipiname Alapužoje ir vykstame į Kočį (Kochi/ Cochin) - svarbų prekybos prieskoniais uostą ir žydišką miestelį, turintį ilgesnę kaip 1000 metų istoriją. Kočyje išlikęs senojo miesto, kuriame išsilaipindavo jūros prekeiviai iš tolimųjų Vakarų, ieškodami brangiųjų pipirų ir palikdami čia savo tradicijas bei papročius, žavesys. Iki šių dienų juntama portugalų, olandų, britų ir žydų įtaka. Pamatysime šv. Pranciškaus bažnyčią, žydų sinagogą ir Mattancherry rūmus, statytus portugalų. Vakare laukia klasikinio indų šokio kathakali pasirodymas. Vakarienė ir nakvynė Čerajaus (Cherai) regione. Maršrutas apie 100 km.
10 diena
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Galima pasinaudoti proga ir išbandyti ajurvedinį masažą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
11 diena
Atsipalaidavimui skirtas rytas paplūdimyje prie Arabų jūros. Po pusryčių važiuojame į Ooty, gražioje vietoje įsikūrusią kalnų stotelę. Atvykus įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas apsipirkimui. Vakarienė ir nakvynė. Maršrutas apie 170 km.
12 diena
Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio. Keliamės į Mettupalayam arba Coonoor traukinių stotį (pusryčiai supakuoti). Važiuojame vaizdingu maršrutu pro žalias kalvas, arbatos plantacijas ir Nilgiri kalvas. Geležinkelis buvo nutiestas XIX a. pabaigoje - XX a. pradžioje britų plantatorių, kad būtų patogiau transportuoti arbatos lapelius. Šiandien - tai viena iš trijų senųjų per kalnus einančių geležinkelių trasų (likusios dvi - Šimloje ir Dardžilinge). Riedėdami traukiniu pamatysime ir seniausias šioje trasoje geležinkelio stotis. Turėsime galimybę pasivaikščioti arbatos soduose. Važiuojame į Mysore. Karnatakos teritorijoje važiuojame pro Mudumalai rezervatą ir Bandipuro nacionalinį parką. Vakarienė ir nakvynė Mysore regione. Maršrutas apie 220 km.
13 diena
Pusryčiai. Pažintis su Mysore, kurią pradėsime nuo Wadiyar dinastijos karališkųjų rūmų, atstatytų 1911-1912m., lankymo (rūmai sudeginti 1897 m. vestuvių ceremonijos metu). Rūmuose tebegyvena karališkosios šeimos palikuonys. Kaveri upe kelsimės į Srirangapatna miestelį-salą, kur sultonas Tipu buvo įsirengęs savo sostinę. Lankysime vasaros rūmus, vieną iš nedaugelio saloje išlikusių britų karių pastatų. Važiuojame į Shravanabelagola miestą - vieną svarbiausių džainistų centrų Karnatakoje. Čia pamatysime didžiąją Bahubali skulptūrą, pastatytą X a. Tai didžiausias monolitinis statinys pasaulyje, kurį norint pasiekti, reikės užlipti į 150 m aukščio kalvą. Nuo jos atsiveria nepamirštamas vaizdas į apylinkes. 2007 m. Indijos gyventojai statulą pripažino kaip vieną iš 7 Indijos stebuklų. Vakarienė ir nakvynė Bengalūro (Bangalore) apylinkėse. Maršrutas apie 230 km.
14 diena
Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio (duodami pusryčių paketai). Važiuojame į oro uostą.
03:50 skrydis Bengalūras-Doha
05:45 nusileidžiame Dohoje
09:10 skrydis Doha-Varšuva
13:10 atvykstame į Varšuvą

 

ATKREIPKITE DĖMESĮ
- Ekskursijų programa bei objektų lankymo eiliškumas gali keistis.
- Skrydžių tvarkaraštis yra orientacinis ir gali keistis. Aktualią skrydžių informaciją tikrinkite www.rainbowtours.pl/rozklady.
APGYVENDINIMAS
3* viešbučiuose (vietinė kategorija). 13 nakvynių: 3 Mahabalipurame, 1 Pudučeryje, 1 Thanjavur, 1 Madurajuje, 1 Periyar, 1 Alapužoje (baržoje), 2 Čerajuje, 1 Ooty, 1 Mysore, 1 Bengalūre. Kambariuose galima pristatyti papildomą lovą. Yra oro kondicionierius arba ventiliatorius. Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė (pagal programą).
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Lėktuvo bilietai reisais Varšuva-Čenajus ir Bengalūras-Varšuva, oro uosto mokesčiai, 13 nakvynių 3* viešbučiuose, pervežimai autobusais su oro kondicionieriumi, 13 pusryčių, 1 pietūs, 12 vakarienių, kelionės vadovo priežiūra kelionės metu, turistinė programa, 1 buteliukas vandens dienai, TU Europa draudimo paketas (CP, NNW, KL, assistance ir bagažo).
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Įėjimo bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai vietiniams gidams, bagažo nešikams, padavėjams (apie 210 USD privalomas mokestis programos įgyvendinimui mokamas kelionės vadovui atvykus). Taip pat asmeninės išlaidos, papildomas maitinimas, gėrimai, Indijos viza, mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą (apie 40 USD), papildomos vietinės ekskursijos.
Dėmesio! Visos nurodytos kainos galiojo sudarant programą 2016 m. balandžio 1 d. ir galėjo būti pasikeitusios.
PAPILDOMA INFORMACIJA
Vizos
- 
Pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius. Reikalinga viza.

 

              Kelionės datos (14 dienų):             

2017 01 15 - 2017 01 28
2017 01 22 - 2017 02 04
2017 01 29 - 2017 02 11
2017 02 12 - 2017 02 25
2017 02 26 - 2017 03 11
2017 03 12 - 2017 03 25

 

100% - garantuotas išvykimas

 
 

 

 

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +37060722227
El
.paštas
info@araksturas.lt.  www.araksturas.lt