uždaryti

Indija ir Nepalas

(Iš Varšuvos)

 

PROGRAMA
Kaina nuo 1452 €
Kosmopolitiškas Naujasis Delis Džaipuras - rožinis miestas ir Amber Fort Tadžmahalas Katmandu ir pasaulio stogas Varanasis ir Gango upė dramblių safaris Čitvano nacionaliniame parke

 

1 diena
15:30 Renkamės prie „Rainbow“ stendo Varšuvos F. Šopeno oro uoste. Skrydis į Katmandu su tarpiniu sustojimu Dohoje.
17:30 Išskrendame iš Varšuvos.
01:10 Leidžiamės Dohoje.
Tvarkaraštis yra orientacinis ir gali keistis. Skrydžių laikus prašome tikrinti.
2 diena
04:00 Išvykstame iš Dohos.
11:10 Atvykstame į Katmandu. Važiuojame į viešbutį. Pusryčiai ir poilsis po kelionės. 
Lankome Nepalo sostinę, įsikūrusią Himalajų tarpukalnės slėnyje, iš kurios atsiveria nepaprasti vaizdai. Šią vietą lanko šimtai piligrimų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje (maršrutas apie 30 km).
3 diena
Pusryčiai. Lankome Katmandu slėnį: didžiausias hinduistinių šventyklų Pashupatinath kompleksas, esantis prie šventosios Bagmati upės, Boudhanath stupa - vienas svarbiausių tibetietiško budizmo centrų. Vėliau lankomės Durbar aikštėje, kur rasime galybę skirtingų architektūrinių stilių šventyklų bei gausiai dekoruotus „gyvosios deivės“ Kumari rūmus. Už papildomą mokestį galima užsakyti papildomą ekskursiją - skrydį virš Himalajų. Grįžtame į viešbutį vakarienei ir nakvynei (maršrutas apie 30 km).
4 diena
Po pusryčių važiuojame į Pataną, vadinamą „gražiuoju miestu“. Vėliau lankomės Bhaktapure, seniausiame mieste slėnyje: Durbar aikštė (Karališkieji rūmai), Auksiniai vartai į Karališkuosius rūmus ir Nyatapola aikštė. Tada važiuojame į Nagarkot - vaizdingą kaimelį kalnų apsupty. Čia rasime puikią apžvalgos vietą į aukštuosius Himalajus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nagarkot (maršrutas apie 45 km).
5 diena
Pusryčiai. Važiuojame į Čitvano nacionalinį parką (geriausia vieta safariui visame Nepale). Nueisime iki apžvalgos aikštelės prie upės, kur stebėsime saulėlydį. Pietūs ir vakarienė (tradiciniai nepalietiški). Nakvynė namelyje (maršrutas apie 200 km).
6 diena
Anksti po pusryčių lankome dramblių fermą. Dieną leisime Čitvano nacionaliniame parke. Programoje: dramblių safaris, baidarės, plaukimas tradiciniais plaustais iš medžio kamieno Rapti upe (priklausomai nuo vandens lygio upėje), jei nebus galimybės - tuomet pasivaikščiojimas džiunglėse, stebint gyvūnus. Čitvano apylinkėse, maždaug 1000 km2 plote, gyvena bengališkieji tigrai, krokodilai, beždžionės, raganosiai ir daugiau kaip 450 paukščių rūšių. Pietūs, vakarienė (su Tharu šokio pasirodymu) ir nakvynė namelyje (maršrutas apie 50 km).
7 diena
Po pusryčių vaizdingu maršrutu važiuojame iki Nepalo sostinės Katmandu. Vakarienė Newari restorane su šokių ir muzikos pasirodymu (maršrutas apie 160 km).
8 diena
Po pusryčių važiuojame į Katmandu oro uostą ir skrendame į Varanasį - šventąjį hinduizmo miestą, kurio ištakos siekia VII a. pr. m. e. Važiuojame į viešbutį. Vakare Gango upe plaukiame stebėti Hindu Aarti ceremonijos, vykstančios kiekvienos dienos pabaigoje. Vakarienė Varanasyje (maršrutas apie 50 km).
9 diena
Anksti ryte važiuojame į Dashashwamedh Ghat ir laivu plaukiame šventąja Gango upe. Kiekvieną dieną saulei tekant tikintieji renkasi ritualiniam apsivalymui nuo nuodėmių. Stebėsime daugybę piligrimų, besimeldžiančių tekančiai saulei. Pamatysime didžiausią kremavimo ghatą. Grįžtame į viešbutį pusryčiams. Po jų - turas po istorines budistų šventyklas ir Sarnatho griuvėsius. Važiuojame į traukinių stotį ir naktiniu traukiniu vykstame į Agrą. Vakarienė supakuota (maršrutas apie 630 km).
10 diena
Atvykstame į Agrą anksti ryte. Pusryčiai viešbutyje. Lankome Tadžmahalą, vieną iš septynių šiuolaikinio pasaulio stebuklų, kurį imperatorius Džahanšachas pastatė kaip mauzoliejų savo žmonai Mumtaz Mahal. Statinį iš balto marmuro pastatyti užtruko 22 metus ir prireikė 22 tūkstančių statybininkų. Vėliau tyrinėsime monumetalųjį Agros Fortą - didžiausius ir geriausiai išsilaikiusius mogolų rūmus. Vakarienė Agroje (maršrutas apie 50 km).
11 diena
Po pusryčių važiuojame į Radžasthano sostinę Džaipurą, vadinamą „rožiniu miestu“. Pakeliui lankome Fatehpur Sikrį, apleistą Mogolų miestą, Didžiąją mečetę, Buland Darwaza - „Didinguosius vartus“. Taip pat pamatysime Abhaneri kaimą ir jame esantį savo dydžiu ir forma stebinančią lietaus vandens talpyklą. Vakarienė Džaipure (maršrutas apie 250 km).
12 diena
Po pusryčių laukia išvyka į Amber fortą, iki jo įėjimo mus nuneš drambliai. Pasivaikščiosime po XVI a. statytų rūmų kompleksą. Popiet laisvas laikas pirkiniams ir savarankiškiems pasivaikščiojimams po miestą, kuris garsėja nuostabia juvelyrika. Popiet lankome municipalinius rūmus, kuriuose dirba Maharadža, taip pat unikalią, neįprastos futuristinės architektūros astronomijos observatoriją Jantar Mantar, pastatytą XVIII a. viduryje. Pamatysime Hawa Mahal - taip vadinamųjų „vėjų rūmų“ - gražųjį fasadą, tai tikra miesto vizitinė kortelė. Vakarienė viešbutyje (maršrutas apie 50 km).
13 diena
Po pusryčių važiuojame į Delį. Lankome ISKCON - Krišnos religinės bendruomenės - šventyklą, išsiskiriančią įdomia architektūrine forma ir unikalia atmosfera. Vėliau lankomės Gurudwara Bangla Sahib šventykloje su auksiniais kupolais - tai svarbiausia sikų kulto vieta, kurioje gyvenimas verda nuo aušros iki sutemų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Delyje (maršrutas apie 260 km).
14 diena
Pusryčiai. Ekskursija Delyje: Humajūno kapavietė (garsiojo Tadžmahalo prototipas), iš išorės pamatysime valdžios institucijų pastatus Sansad Bhawan (Indijos Parlamentas) ir Rashtrapati Bhawan (Prezidento rūmai). Vėliau lankome žymiuosius Indijos Vartus. Popiet laukia pažintis su Senuoju Deliu, kur iš išorės pamatysime Raudonąjį Fortą, pastatytą Džahanšacho laikais, taip pat didžiausią šiaurinės Indijos mečetę Jama Masjid ir Raj Ghat - vietą, kur buvo kremuotas Mohandas Gandis (Mahatma Gandhi). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje (maršrutas apie 40 km).
15 diena
Išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame į oro uostą (pusryčiai supakuoti).
03:35 Išskrendame iš Naujojo Delio.
05:25 Nusileidžiame Dohoje.
06:50 Išskrendame iš Dohos.
11:05 Nusileidžiame Varšuvoje.
ATKREIPKITE DĖMESĮ
- Ekskursijų programa bei objektų lankymo eiliškumas gali keistis.
- Skrydžių tvarkaraštis yra orientacinis ir gali keistis. Aktualią skrydžių informaciją tikrinkite .
- Kai kuriems žmonėms kelionė gali būti sunki dėl važiavimo naktiniu traukiniu. Turėkite galvoje, kad keliai Indijoje nėra pačios geriausios kokybės, tą patį galima pasakyti ir apie autobusus bei traukinius. Traukiniai skiriasi nuo mums įprastų europietiškų, tad nusiteikite kartais mažesniam  komfortui ir ne pačioms švariausioms sąlygoms. Vagonuose stovi dviaukštės lovos, kitokio pasirinkimo nėra. Trečios klasės vagonai su oro kondicionieriumi (8 miegamos vietos), už papildomą mokestį galima pasirinkti antros klasės vagoną (6 miegamos vietos - būtinas patvirtinimas). Kelionės metu gausite pagalvę, paklodę ir antklodę, jos nebūtinai bus sniego baltumo. Bet kuriuo atveju kelionė traukiniu yra įdomi patirtis bei galimybė pažinti vietinį Indijos veidą.
APGYVENDINIMAS
3* viešbučiuose (vietinė kategorija) ir nameliuose . Iš viso 14 nakvynių: 2 Naujajame Delyje, 4 Katmandu, 1 Nagarkot, 1 Varanasyje, 1 Agroje, 2 Džaipure, 2 nameliuose Čitvane, 1 traukinyje. Kambariuose nėra galimybės pastatyti papildomą lovą, gali nebūti oro kondicionieriaus arba ventiliatoriaus. Maitinimas: pusryčiai, vakarienės, 2 pietūs, supakuota vakarienė traukinyje.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Lėktuvo bilietai Varšuva - Katmandu ir Naujasis Delis - Varšuva, vidinis skrydis Katmandu - Varanasis (bagažo limitas 5 kg + 15 kg), oro uosto mokesčiai, 14 nakvynių, pervežimai autobusais su oro kondicionieriumi, pusryčiai ir vakarienės, kelionės vadovo priežiūra kelionės metu, turistinė programa, 1 buteliukas vandens dienai, TU Europa draudimo paketas (CP, NNW, KL, assistance ir bagažo).
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Įėjimo bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai vietiniams gidams, bagažo nešėjams, padavėjams (apie 305 USD privalomas mokestis programos įgyvendinimui mokamas kelionės vadovui atvykus). Taip pat asmeninės išlaidos, papildomas maitinimas, gėrimai, Indijos viza, Nepalo viza (25 USD / 20 EUR) mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą (apie 40 USD), papildomos vietinės ekskursijos.
VIZOS
Indijos viza:
- reikalinga dvikartinė viza į Indiją
- pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesiai nuo sugrįžimo iš kelionės datos
- vizai gauti būtina pateikti pasą (turi būti bent 2 tušti puslapiai vizoms), užpildytą anketą ir 1 naują spalvotą nuotrauką
Nepalo viza:
- viza klijuojama Katmandu oro uoste 
- būtina su savimi turėti 1 spalvotą nuotrauką

Kelionės datos (15 dienų)

2017 01 13 - 01 27
2017 01 20 - 02 03
2017 01 27 - 02 10
2017 02 09 - 02 23
2017 02 24 - 03 10
2017 03 03 - 03 17
2017 03 17 - 03 31

 

100 % - garantuotas išvykimas

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +37060722227
El
.paštas
info@araksturas.lt.  www.araksturas.lt