uždaryti

 

Indija - tigro pėdsakai smėlyje

(Iš Varšuvos)

 

PROGRAMA
Kaina nuo 1249 €

Auksinis Indijos trikampis: Delis, Agra ir Tadžmahalas Džaipuras ir Amber Fort Ranthambore nacionalinis parkas ir bengališkieji tigrai auksiniai Goa paplūdimiai Bombėjus - Bolivudo sostinė vidiniai skrydžiai įskaičiuoti į kainą
 

1 diena
12:10 Renkamės prie „Rainbow“ stendo F. Šopeno oro uoste. Skrydis Varšuva - Naujasis Delis su tarpiniu persėdimu Dubajuje.
14:40 Išskrendame iš Varšuvos.
22:25 Atskrendame į Dubajų.
04:35 Išskrendame iš Dubajaus.
Nurodomi laikai yra orintaciniai ir gali keistis. Nuolat atnaujinamą skrydžių tvarkaraštį tikrinkite
.
2 diena
09:25 atskrendame į Naująjį Delį. Važiuojame į viešbutį (kuklus 3* viešbutis, įsikūręs už miesto centro). Pusryčiai. Ekskursija Delyje: Auksinė šventykla, Humajūno kapavietė (garsiojo Tadžmahalo prototipas), iš išorės pamatysime valdžios institucijų pastatus Sansad Bhawan (Indijos Parlamentas) ir Rashtrapati Bhawan (Prezidento rūmai). Vėliau lankome žymiuosius Indijos Vartus. Popiet laukia pažintis su Senuoju Deliu, kur iš išorės pamatysime Raudonąjį Fortą, pastatytą Džahanšacho laikais, taip pat didžiausią šiaurinės Indijos mečetę Jama Masjid ir Raj Ghat - vietą, kur buvo kremuotas Mohandas Gandis (Mahatma Gandhi). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Maršrutas apie 40 km.
3 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame į Agrą. Popiet lankome Tadžmahalą, vieną iš septynių šiuolaikinio pasaulio stebuklų, kurį imperatorius Džahanšachas pastatė kaip mauzoliejų savo žmonai Mumtaz Mahal. Statinį iš balto marmuro pastatyti užtruko 22 metus ir prireikė 22 tūkstančių statybininkų. Vėliau tyrinėsime monumetalųjį Agros Fortą - didžiausius ir geriausiai išsilaikiusius mogolų rūmus. Už papildomą mokestį galima aplankyti vietinį Agros teatrą. Vakarienė ir nakvynė Agroje. Maršrutas apie 240 km.
4 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame į Ranthamore nacionalinį parką, jo apylinkėse ir įsikuriame. Pietūs, po jų laukia safaris. Parkas garsėja savo bengališkaisiais tigrais, kurių čia, pasak skirtingų šaltinių, yra apie 25-42. Parkas yra vienas didžiausių Indijoje, jo teritorija apima apie 392 km2, iš visų pusių supa kalnai; šalia miškuose besislepiančių ežerų didžiausia tikimybė sutikti plėšrūnus. Vakarienė ir nakvynė namelyje. Maršrutas apie 250 km.
5 diena
Rytinis safaris parke. Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame į Džaipurą (Jaipur). Popiet lankome municipalinius rūmus, kuriuose dirba Maharadža, taip pat unikalią, neįprastos futuristinės architektūros astronomijos observatoriją Jantar Mantar, pastatytą XVIII a. viduryje. Pamatysime Hawa Mahal - taip vadinamųjų „vėjų rūmų“ - gražųjį fasadą, tai tikra miesto vizitinė kortelė. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Džaipure. Maršrutas apie 160 km.
6 diena
Po pusryčių laukia išvyka į Amber fortą, iki jo įėjimo mus nuneš drambliai. Pasivaikščiosime po XVI a. statytų rūmų kompleksą. Popiet laisvas laikas pirkiniams ir savarankiškiems pasivaikščiojimams po miestą. Pageidaujantys galės sudalyvauti ekskursijoje į Galta Ji šventyklą (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Maršrutas apie 40 km.
7 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame į Džaipuro oro uostą (apie 40 km). Vidinis skrydis į Goa (galimas persėdimas Mumbajuje arba kitame mieste). Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje (žiūrėti viešbučių aprašymus).
8-11 dienos
Poilsis pasirinktame Goa viešbutyje. Galima dalyvauti vietinėse ekskursijose.
12
diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio. Vėliau važiuojame į traukinių stotį, naktiniu traukiniu vykstame į Mumbajų (vakarienė kelioniniuose paketuose).
13 diena
Atvykę įsikuriame ir pusryčiaujame viešbutyje Mumbajuje. Pažintis su dinamiškiausiu ir labiausiai kosmopolitišku miestu Indijoje, verslo ir Bolivudo kino studijų centru. Pamatysime Indijos Vartus, esančius Arabijos jūros pakrantėje šalia įspūdingo Tadžmahalo viešbučio - abu šie objektai yra miesto simboliai. Aplankysime gražiausius miesto paminklus, traukinių stoties Viktorijos terminalą ir neogotikinius universiteto pastatus. Praeisime po „Floros“ fontaną, įsikūrusį Mumbajaus širdyje. Lankome Haji Ali Dargah mečetę, įsikūrusią vaizdingoje saloje. Galimybė apsipirkti vietiniame turguje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Maršrutas apie 50 km.
14 diena
Išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame į Mumbajaus oro uostą (pusryčiai supakuoti).
04:30 išskrendame iš Mumbajaus.
06:00 nusileidžiame Dubajuje.
07:25 išskrendame iš Dubajaus.
10:30 nusileidžiame Varšuvoje.
ATKREIPKITE DĖMESĮ
- Ekskursijų programa bei objektų lankymo eiliškumas gali keistis.
- Skrydžių tvarkaraštis yra orientacinis ir gali keistis. Aktualią skrydžių informaciją tikrinkite
.
- Kai kuriems žmonėms kelionė gali būti sunki dėl važiavimo naktiniu traukiniu. Turėkite galvoje, kad keliai Indijoje nėra pačios geriausios kokybės, tą patį galima pasakyti ir apie autobusus bei traukinius. Traukiniai skiriasi nuo mums įprastų europietiškų, tad nusiteikite kartais mažesniam komfortui ir ne pačioms švariausioms sąlygoms. Vagonuose stovi dviaukštės lovos, kitokio pasirinkimo nėra. Trečios klasės vagonai su oro kondicionieriumi (8 miegamos vietos), už papildomą mokestį galima pasirinkti antros klasės vagoną (6 miegamos vietos - būtinas patvirtinimas). Kelionės metu gausite pagalvę, paklodę ir antklodę, jos nebūtinai bus sniego baltumo. Bet kuriuo atveju kelionė traukiniu yra įdomi patirtis bei galimybė pažinti vietinį Indijos veidą.
APGYVENDINIMAS
Ekskursijų metu
3* viešbučiuose (vietinė kategorija). 8 nakvynės: 2 Naujajame Delyje, 2 Džaipure, 1 Agroje, 1 Mumbajuje, 1 Ranthamore nacionaliniame parke, 1 traukinyje. Kambariuose galima pristatyti papildomą lovą. Yra oro kondicionierius arba ventiliatorius. Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė.
Poilsio metu
5 nakvynės pasirinktame viešbutyje.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Lėktuvo bilietai reisais Varšuva-Naujasis Delis ir Mumbajus-Varšuva, vidinis skrydis Džaipuras - Goa (bagažo limitas 5 kg + 15 kg), oro uosto mokesčiai, 13 nakvynių, pervežimai autobusais su oro kondicionieriumi, pusryčiai ir vakarienės, maitinimas poilsio metu kaip nurodyta viešbučio aprašyme, kelionės vadovo priežiūra kelionės metu, turistinė programa, 1 buteliukas vandens dienai, TU Europa draudimo paketas (CP, NNW, KL, assistance ir bagažo).
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Įėjimo bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai vietiniams gidams, bagažo nešikams, padavėjams (apie 225 USD privalomas mokestis programos įgyvendinimui mokamas kelionės vadovui atvykus). Taip pat asmeninės išlaidos, papildomas maitinimas, gėrimai, Indijos viza, mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą (apie 40 USD), papildomos vietinės ekskursijos.

Dėmesio! Visos nurodytos kainos galiojo sudarant programą 2016 m. balandžio 1 d. ir galėjo būti pasikeitusios.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Vizos
- 
Pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius. Reikalinga viza.

 

              Kelionės datos (14 dienų):             

 

2017 01 16 - 2017 01 29 - 100 %
2017 01 20 - 2017 02 02
2017 01 30 - 2017 02 12
2017 02 03 - 2017 02 16
2017 02 13 - 2017 02 26
2017 02 24 - 2017 03 09
2017 03 06 - 2017 03 19
2017 03 13 - 2017 03 26

 
 

100% - garantuotas išvykimas

 

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +37060722227
El
.paštas
info@araksturas.lt.  www.araksturas.lt