uždaryti

Tailandas - Kambodža – Vietnamas (Iš Varšuvos)

Programa

Kaina nuo 1596 €

Bankokas ir Smaragdinis Buda Ankor Vatas ir džiunglės nepaprasta Halongo įlanka Hošiminas ir Hanojus partizaniniai Cu Chi tuneliai

 

1 diena
Susitikimas Varšuvos Šopeno oro uoste. „Rainbow“ stendą rasite „Biura Podróży“ („Kelionių agentūros“) skyriuje tarp B ir C zonų (priešais parduotuvę „Virgin“). Skrydžių informaciją prašome tikrinti. Tiesioginis skrydis LOT Dreamliner į Bankoką.
2 diena
Atskrendame į Bankoką. Važiuojame į viešbutį. Poilsis po kelionės. Vakarienė viešbutyje.
3 diena
Pusryčiai viešbutyje. Vėliau ekskursija Bankoke: Auksinio Budos šventykla, gėlių turgus kinų kvartale, Karališkieji rūmai, Wat Phra Kaew - Smaragdinio Budos šventykla su didžiausiu pasaulyje nefrito monolitu. Pietūs. Po pietų laukia ekskursija po Klongus - plaukimas valtimi miesto kanalais, kurie praeityje buvo vienintelė susisiekimo sistema Bankoke. Vakare, pageidaujantiems vakarienė su Tailando šokio pasirodymais (mokama papildomai apie 1800 THB arba apie 60 USD).
4 diena
Po ankstyvų pusryčių pervežimas autobusu į pasienį, esanti tarp Tailando ir Kambodžos. Pasienio formalumų sutvarkymas, o vėliau pervežimas į Siem Reap, kuris yra įsikūręs vos 7 km. nuo Ankoro šventyklų. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 430 km).
5 diena
Pusryčiai. Vykstame apžiūrėti didingiausią šventyklų kompleksą Ankorą, pastatytą khmerų valstybės klestėjimo laikais IX-XIII a. ir priklausantį UNESCO kultūros paveldui. Ekskursijos metu pietausime vietiniame restorane. Kompleksą sudaro daugiau nei 400 pastatų, sujungtų prižiūrimais keliais, kanalais ir apsuptų tvirtų sienų. Aplankysime pagrindinę Bajono šventyklą, piramidės formos Baphuon šventyklą, grožėsimės Dramblių terasa, Raupsuotojo Karaliaus terasa, Ankor Vato šventyklą bei Ankor Tomo miestu. Antroje dienos pusėje lankysimės Ta Prohm šventykloje, apaugusioje milžiniškais medžiais, kartais kylančiais iš po akmeninių pastatų. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė. Vakarienė už papildomą mokestį.

6 diena
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pageidaujantys už papildomą mokestį (40 USD + 20 USD už įėjimą į Ankor Wat) galės aplankyti Banteay Srei - X a. pastatytą šventyklą ir  Banteay Samre šventyklą, datuojamą XII a. pradžia. Pietūs vietiniame restorane. Ekskursija laivu Tonlesapo ežeru, jos metu pamatysime plūduriuojantį kaimą. Vakarienė už papildomą kainą, pageidaujantiems, vakarienė su artistiniu pasirodymu (apie 50 USD). Nakvynė Siem Reap (maršrutas apie 80 km).
7 diena
Pusryčiai. Pervežimas autobusu į Kambodžos sostinę - Pnompenį. Po pietų laukia trumpa ekskursija, kurios metu aplankysime Karališkuosius rūmus, Sidabrinę Pagodą, Nepriklausomybės paminklą, Tuol Sleng genocido muziejų (skirtas Pol Pot režimo aukoms) ir Vat Phnom - seniausią švetyklą mieste, iš kurios kilęs ir Kambodžos sostinės pavadinimas. Dienos metu - pietūs arba vakarienė. Nakvynė viešbutyje Pnompenyje (maršrutas apie 340 km).
8 diena
Ankstyvi pusryčiai. Kelionė autobusu į Hošiminą Vietname. Keltu kelsimės per Mekongo upę. Pasienio kontrolė, autobuso keitimas. Ekskursija į Kaodai (Cao Dai) religijos pagrindinę šventyklą Tay Ninh. Aplankysime garsųjį partizanų tunelį Cu Chi - Viet Cong kovų prieš užsienio užpuolikus simbolį. Pietūs/ pietūs vietiniame restorane. Apgyvendinimas viešbutyje Hošimine ir nakvynė (maršrutas apie 320 km).
9 diena
Po pusryčių ekskursija po Hošiminą. Aplankysime Dievo Motinos (Notre Dame) katedrą, istorinį Centrinį Paštą, Thien Hau ir imperatoriaus Pagodas, kinų kvartalą ir Bin Thay turgų. Pietūs. Antroje dienos pusėje skrydis į Hanojų arba Haifongą (vietinis skrydis). Įsikuriame viešbutyje.
10 diena
Po pusryčių vykstame prie Halongo įlankos, saugomos UNESCO pasaulio paveldo, kurioje leisimės į kruizą laivu. Ežeras žavi įstabiais uolų dariniais, salomis, urvais. Išvykos metu - pietūs su jūros gėrybėmis. Po pietų vykstame į Hanojų, pakeliui sustojant keraminiais dirbiniais garsėjančiame kaimelyje - Dong Trieu. Vakare laukia garsiųjų marionečių, šokančių ant vandens, pasirodymas, būdingas Hanojui ir šiauriniam Vietnamui. Nakvynė viešbutyje (maršrutas apie 230 km).
11 diena
Pusryčiai. Ekskursija po Hanojų: aplankysime Ho Ši Mino mauzoliejų (jei bus atidarytas), Prezidento rūmus, Ho Chi Mino rezidenciją, Literatūros šventyklą. Pietūs. Popiet laukia pasivažinėjimas rikšomis kolonijiniame senamiestyje. Nakvynė viešbutyje.
12 diena
Po pusryčių išsiregistruojame į viešbučio ir važiuojame į oro uostą. Skrydis į Bankoką. Važiuojame į Patają/ Jomtien arba į Koh Samet. Poilsis (maršrutas ~ 170 km + vidinis skrydis).
13-15 dienos
Poilsis. Galima sudalyvauti vietinėse ekskursijose (išskyrus turistai, apsistoję Koh Samet/ Rayong): išvyka į Koh Lan salą (apie 30 USD), transvestitų pasirodymas (apie 30 USD), tropiniai sodai Nong Nooch (apie 40 USD).
16 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Lenkiją. Skrydžių informaciją prašome tikrinti.
ATKREIPKITE DĖMESĮ!
- Programa arba jos eiliškumas gali keistis.
- Dėl griežtų darbo apribojimų turo Tailande metu kai kuriose vietose lenkų kelionės vadovas neturi teisės ne tik pasakoti apie objektą ir išversti gido pasakojimą, bet ir įeiti į objekto vidų.
- Kai kuriomis datomis kelionės vadovas prie grupės prisijungia tik oro uoste Bankoke. Tokiu atveju oro uoste Lenkijoje visą pagalbą suteikia vietinis atstovas.
- Paprastai trivietis kambarys yra standartinis dvivietis kambarys su pastatoma lova (gali būti sulankstoma arba sofa).
- Vidinių skrydžių metu bagažas negali viršyti 20 kg.
APGYVENDINIMAS
Ekskursijų metu:
3* viešbučiuose. Svarbu prisiminti, kad Kambodžoje ir Vietname viešbučių standartai gal iskirtis nuo europietiškųjų. Kambariai kuklūs, tačiau patogiai įrengti, turintys vonios kambarį. Daugelyje yra televizorius, oro kondicionierius ir telefonas, kai kuriuose - mini baras (už papildomą mokestį).
Dėmesio! Triviečiai kambariai dažniausiai yra dviviečiai standartiniai kambariai su pristatoma lova (gali būti sulankstoma). Viešbučiuose yra registratūra, restoranas, baras.
Poilsio metu:
žiūrėti Tailando viešbučių aprašymus (Jomtien/ Pataja arba Koh Samet).
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Tiesioginis skrydis užsakomuoju LOT lėktuvu Varšuva - Bankokas - Varšuva, vietiniai skrydžiai Hošiminas - Haifongas ir Hanojus - Bankokas, oro uosto mokesčiai, 14 nakvynių viešbučiuose, pervežimai patogiu autobusu/ mikroautobusu su oro kondicionieriumi, maitinimas pagal programą, lenkų atstovo paslaugos Varšuvos oro uoste ir ekskursijų metu, turistinė programa, standartinis kelionės draudimas TU Europa (NNW, KL, CP, assistance ir bagažas).
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
įėjimo bilietai į mokamus objektus, plaukimas laivu, arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams, bagažo nešėjams, viešbučio darbuotojams (~ 195 USD + bilietas į Ankor Vatą, suma mokama kelionės vadovui), papildomas maitinimas, gėrimai, asmeninės išlaidos. Taip pat į kainą nėra įskaičiuotos Kambodžos ir Vietnamo vizų forminimo išlaidos.

Kelionės datos (16 dienų)

 

2017 01 07 - 01 22  - 100%
2017 01 14 - 01 29 - 100%
2017 01 28 - 02 12  - 100%
2017 02 04 - 02 19  - 100%
2017 02 11 - 02 26 - 100%
2017 02 18 - 03 05  - 100%
2017 02 25 - 03 12  - 100%
2017 03 04 - 03 19 - 100%
2017 03 11 - 03 26 - 100%

 

100% - garantuotas išvykimas

Kelionių agentūra "ARAKSTURAS"
Basanaviciaus 25, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +37060722227
El
.paštas
info@araksturas.lt.  www.araksturas.lt